שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> ליקויי למידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ליקויי למידה
 

מהו אבחון ביומטרי


ubebig@gma
 
 

 

אבחון ביומטרי הינו אבחון של הפרופיל האישיותי של האדם לפי טביעות האצבעות שבכפות ידיו. באמצעות אבחון זה ניתן לדעת למשל האם הילד, לכשיגדל, יהיה חזק יותר בתחום הריאלי או בתחום ההומאני. בעזרת אבחון ביומטרי ניתן להכין את הילד לקראת העתיד בצורה יותר תואמת ונכונה בשבילו. כך תוכלו לשפר את עתיד ילדכם.

כיצד פועל אבחון ביומטרי

האבחון מסתמך על ההבדלים בתכונות האופי המולד של של כל אדם. כל ילד נולד עם אופי וכשרון בתחום שונה. יש שיותר חזקים בתחום הריאלי, יש שנהדרים בתקשורת בין אישית ויש שהאומנות מתפרצת מהם וכן הלאה. ניתן לומר, שישנו מגוון עצום של תכונות, יכולות וקשיים שאנו נולדים עימם. אבחון ביומטרי יכול לזהות תכונות אלו דרך טביעת האצבעות ונתונים מכף היד והרגל. הקשר בין התלמים בכף היד וטביעות האצבעות לבין האופי המולד של האדם מתחילים בהריון. מחקרים מראים שעובר שמתפתח בבטן אימו מפתח את המוח ביחד עם התפתחות כפות הידיים. השפעות על התפתחות המוח משפיעות במקביל גם על התפתחות הידיים וכל שינוי "נחרט" בהן. נתונים אלה ניתן לקרוא כמו מפה של המוח. טביעות האצבעות לא משתנות לאורך החיים ולכל אדם טביעת אצבע ייחודית משלו כמו שכל אדם הוא יחיד ומיוחד בפני עצמו. אבחון ביומטרי נעשה על ידי מומחים לאבחון של טביעות אצבעות ומבנה כף היד. מומחים אלו מצלמים את כפות הידיים והרגליים, מנתחים את הנתונים על ידי עשרות פרמטרים שונים, מכניסים את הנתונים למחשב ובונים מהם מפה של תכונות האדם. לאחר מכן, מתבצעת שיחה על פי המפה ומקבלים עצות רבות משמעות לגבי הנתונים שהתקבלו.

יתרונותיו של אבחון ביומטרי

היתרון הבולט ביותר של אבחון ביומטרי הוא שהמאובחן אינו צריך לייצג את עצמו. הילד אינו עומד למבחן ותצפיות, המתבגר לא ממלא שאלונים ואינו מתוחקר והבוגר אינו צריך לתאר ולספר על עצמו, התוצאה של האבחון אינה תלויה ביכולתו לייצג את עצמו ואינה ניתנת להטיה.

היתרונות החזקים הנוספים של אבחון ביומטרי הוא היכולת של הורים לחזק כבר מגיל צעיר את התכונות הבולטות של ילדיהם וכך להכינם בצורה הנאותה ביותר לחיים ולמנוע מהם תסכולים וניסיונות שווא להתמקצע בתחומים שאינם מתאימים להם. יתרון בולט נוסף הוא היכולת למצוא לקויות למידה או הפרעות קשב וריכוז, באם קיימים כאלו נתונים ניתן לעזור באופן הנכון ולהקנות לילד כלים שיעזרו לו כבר מגיל צעיר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה