שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> סטודנטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סטודנטים
 
הנדסאי מכונות בישראל, יכול לעבוד בתחום שמעניין אותו. הנדסאים מבוקשים, בשוק העבודה הישראלי. לימודי הנדסאי המכונות, יכולים להיות במכללות טכנולוגיות שונות, במדינת ישראל.
המשך קריאה
הנדסאי בניין באזור תל אביב, יכול לעבוד בחברות שונות. יש באזור תל אביב, פרויקטים רבים, של הנדסה אזרחית. לימודי הנדסאי בניין, מתקיימים בבית ספר להנדסאים.
המשך קריאה
מה הוא מיקרו כלכלה ? למה הוא נחשב לאחד הקורסים הקשים ?  ולמה ללמוד אותו באינטרנט ?
המשך קריאה
כתיבת עבודות אקדמיות עלולות להיות עבור סטודנטים רביםבבחינת מטלות המערימות בפניהם קשיים כמעט בלתי עבירים. ההכרח להגישן עלול לקלוע אותם למצב שבו, הפתרון המעשי היחיד הוא קנייתן של עבודות מוכנות. ניתן למצוא ברשת האינטרנט מאגרים שונים של חומרים נדרשים במגוון נושאים אקדמיים. כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום מהווה תוספת הכנה מכובדת עבור כותביהן.
המשך קריאה
דוקטור דניאל הול מהמרכז הרפואי המוערך, מאיו קליניק, מספק מספר עצות שעשויות לעזור לך להתגבר על חרדת בחינות. 
המשך קריאה
אם אתם מחפשים מקצוע שיוכל לשמש אתכם לקריירה ארוכת שנים ואם יש לכם נטייה לעולמות הטכניים – יש לנו כמה רעיונות עבורכם לקורסים ששווה לכם לשקול להירשם אליהם.
המשך קריאה
מבחן אמיר הוא אולי המבחן המוכר ביותר כיום אחרי מבחן פסיכומטרי. מבחן אמיר משמש ממש כמו הפסיכומטרי עצמו את מוסדות ההשכלה הגבוהים לקבלת תלמיד וסטודנט פוטנציאלי למערך אוניברסיטאי גבוה. אז מה בעצם ההבדל בין פרק האנגלית המופיע ב-פסיכומטרי ובין מבחן אמיר ומדוע אנו זקוקים לעיתים לשניהם?
המשך קריאה
תרגום מאמרים לסטודנטים נותן להם ללמוד במקום להשקיע זמן ומזץ בתרגום מאמרים או תרגום עבודות.
המשך קריאה
1-8 מתוך 8

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה