שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> סטודנטים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סטודנטים
 

לרכוש או להכין עבודות אקדמיות זו השאלה!


Bhs group
 
 

כתיבת עבודות אקדמיות עלולות להיות עבור סטודנטים רביםבבחינת מטלות המערימות בפניהם קשיים כמעט בלתי עבירים. ההכרח להגישן עלול לקלוע אותם למצב שבו, הפתרון המעשי היחיד הוא קנייתן של עבודות מוכנות. ניתן למצוא ברשת האינטרנט מאגרים שונים של חומרים נדרשים במגוון נושאים אקדמיים. כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום מהווה תוספת הכנה מכובדת עבור כותביהן.

שיקולים שונים לכדאיות רכישתן של עבודות אקדמיות ולתועלתן ושיקולים שונים לחוסר הכדאיות שברכישתן מונחים בבסיסו של ויכוח שניטש, מן הסתם,  בכל תחום לימודי ובכל מסגרת לימודית, שבה נדרשים הסטודנטים להגיש עבודות כתובות.

הדילמה האם להכין עבודות אקדמיות או לרכוש אותן אינה מתמצה רק בהיבט החוקי או המוסרי שלה (יש אתרים שמציעים עבודות חוקיות ולגיטימיות, פרי עבודתם של אנשי מקצוע  הכותבים עבודות על פי הנהלים האקדמיים המחייבים והמחמירים) אלא בעיקר בשל  שקלול שיקולי הכדאיות השונים שברכישת עבודות מוכנות.

האם כדאי לרכוש עבודה אקדמית?

 באופן פרדוכסלי דווקא רכישת עבודה אקדמית ברמה גבוהה  עלולה להעמיד את מי שרכש אותה במבחן לא פשוט: במידה שהוא יידרש להגן עליה, להסביר אותה, לתאר את אופן הכנתה, את המקורות שימשו אותו בעבודה ועוד. היות שהעבודה הוכנה על ידי אדם אחר, עלול להתגלע קושי.

עלול להיחשף פער בין הרמה של הסטודנט, כפי שהיא מוכרת למרצה, לביו איכות העבודה, העלולה לעורר חשד שהיא נכתבה על ידי מישהו אחר. לרכישת עבודות אקדמיות עלול להיות מחיר לא רק במובן הכספי. חשוב לקחת זאת בחשבון.

היזהרו מהעתקות

סטודנט שנמצא מעתיק עבודה עלול להיענש בחומרה רבה. כאשר רוכשים עבודה, יש לברר ולוודא כי זו עבודה ראשונית, מקורית, בלתי מועתקת. אם אינכם סומכים על המקור- אל תרכשו אותה. הסיכון לא סביר. הוא ודאי לא כדאי.

עבודות אקדמיות הן מוצר חיוני ונדרש. יש להן ביקוש רב. טבעי שסטודנטים – מעטים או רבים- יתקשו בכתיבת עבודת אקדמיות, ודאי כאלה המחייבות חקר מעמיק וניסוח מוקפד. ככל שמשקלה של העבודה רב יותר וחלקה בציון הכללי משמעותי יותר, כך טבעי וסביר שסטודנטים שלא סומכים על עצמם כמי שמסוגלים להכין עבודה ברמה נדרשת או, לחלופין, לא יכולים לייחד ולהקדיש את הזמן הנדרש להכנתה של העבודה האקדמית יבחרו לרכוש עבודה שתוכן במיוחד עבורם.

כתיבת עבודה אקדמית בתשלום עשויה להיות מקור הכנסה מכובד למי שכותב אותה. רכישת עבודה מוכנה מאפשרת לסטודנט הרוכש אותה ליהנות מקנייה שתועלתה כפולה: הו קונה איכות והוא קונה זמן. לבד מזה, במידה שמדובר בנושא מורכב וקשה במיוחד, העלות עשויה להצדיק את התועלת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה