שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 
אנשים רבים עומדים בפני הרשמה לפסיכומטרי אך באותה שעה ניצבת בפניהם גם רשימה ארוכה של בגרויות להשלמה. במצב זה קשה לעיתים לדעת לעשות - האם נכון יותר לגשת לכל הבחינות ביחד או לחוד, ולאילו בחינות לגשת קודם? 
המשך קריאה
מבחן אמירם הינו מבחן ממוחשב אשר נועד לסווג את רמת ידיעות האנגלית של נבחנים, המעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון במוסדות אקדמיים בישראל.
המשך קריאה
מוסדות אקדמיים בישראל בוחנים את ידיעת האנגלית של מועמדים לתואר ראשון, עקב היותה שפה בינלאומית בה מפורסמים מאמרים ומחקרים. כמו כן, רבים מתכני הלימוד הנדרשים לקורסים באקדמיה כתובים שפה האנגלית. 
המשך קריאה
קורס פסיכומטרי הוא השלב  הראשון בתהליך, זה אומנם שלב קשה אך במאמר זה תוכלו לראות כמה אפשר להפוך אותו לקל
המשך קריאה
על מנת להצליח בבחינה חשוב להכיר את תכני הפרקים, ולתרגלם בעזרת קורס פסיכומטרי ובאופן עצמאי. לפניכם מספר טיפים לפסיכומטרי אשר יכוונו אתכם ללימוד נכון לקראת הבחינה.
המשך קריאה
קורסי פסיכומטרי נהפכו למצרך מבוקש בשנים האחרונות, מה שהוביל את התחום להתפתחות ענפה ובנייה ופיתוח של פתרונות חכמים. לא עוד קורס בסיסי ואחיד, אלא מגוון עצום של אפשרויות פרושות בפניכם בדרך לאקדמיה. רגע לפני שאתם בוחרים איך ואיפה ללמוד, אנו מזמינים אתכם להבין מעט יותר על מה זה אומר ללמוד לפסיכומטרי.
המשך קריאה
בשעה טובה החלטתם לעבור אל שלב הבא בחיים ולפנות ללימודים אקדמיים. חשוב לדעת כי החלטה זו אינה כרוכה רק בהרשמה למוסד או לפקולטה הרצויים, אלא  גם דורשת עמידה במבחן פסיכומטרי.
המשך קריאה
לכל אדם העומד בפני בחינת פסיכומטרי חשוב להכיר את מאפייניה. זאת ניתן לעשות בעזרת מבחן פסיכומטרי לדוגמא אשר נשלח ביחד עם טפסי ההרשמה של המכון הארצי לבחינות והערכה, שאחראי על כתיבתן, עריכתן ובדיקתן של הבחינות.
המשך קריאה
אחד הגורמים החשובים ביותר בהכנה למבחן הפסיכומטרי הוא היכרות עם מבנהו המיוחד, אשר מסייעת להבין את מהותו וכך להתכונן לקראתו כראוי. לאחר הרשמה לפסיכומטרי המרכז הארצי לבחינות והערכה ישלח לביתכם מבחן לדוגמא, שבעזרתו תוכלו לקבל התרשמות ראשונית מהמבנה. בנוסף, בתחילתו של כל קורס פסיכומטרי ידאגו המדריכים להציג בפני התלמידים את מבנה הבחינה ולהבהיר את מרכיביה ומשמעותם.
המשך קריאה
מבחן פסיכומטרי מורכב משלושה חלקים: חלק מילולי הדורש גם כתיבת חיבור, חלק כמותי העוסק בשאלות ובעיות בתחום המתמטיקה, ופרק הבוחן ידע והבנה בשפה האנגלית ואשר קובע בין היתר האם המעומד יהיה פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 24 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה