שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

להיערך נכון לבחינה הפסיכומטרית


 
 

בשעה טובה החלטתם לעבור אל שלב הבא בחיים ולפנות ללימודים אקדמיים. חשוב לדעת כי החלטה זו אינה כרוכה רק בהרשמה למוסד או לפקולטה הרצויים, אלא  גם דורשת עמידה במבחן פסיכומטרי. מבחנים אלו שמהווים כלי למיון וסינון מועמדים בהתאם לציונם הינם קשים ומאתגרים, ודורשים הכנה אינטנסיבית ורצינית. במרבית המקרים מומלץ לגשת אל קורסי הכנה לפסיכומטרי מקצועיים ואיכותיים, המציעים תוכנית לימודים עדכנית, מעמיקה ומקיפה שתסייע לכם לעבור את בחינת הפסיכומטרי בהצלחה.

 

בחירת קורס פסיכומטרי

בחירתו של קורס פסיכומטרי מורכבת ממספר שיקולים, הכוללים את איכות הקורס, קרבתו למקום מגוריכם ועלויותיו.

כיום עומד לרשותכם מבחר גדול של קורסי פסיכומטרי המוצעים על ידי מכונים שונים, וחשוב לערוך סקר שוק, להשוות מחירים ותנאי לימוד, ואף להתייעץ עם בוגרי קורסים אלו בטרם הבחירה במקום לימוד. כמו כן, עליכם לדעת שישנם עבור מבחני פסיכומטרי מועדים קבועים, וחשוב לבחור בקורס המתאים למועד שאליו הינכם מתכוננים לגשת. מרבית הקורסים מתוכננים כך שמועד סיומם יהיה בסמיכות למועד בחינת הפסיכומטרי, ויש להביא שיקול זה בחשבון על מנת שלא תמצאו את עצמכם בסוף קורס הפסיכומטרי עם עוד חודשים טובים עד למועד הבחינה שלכם.

 

הכנה עוד לפני הקורס

עוד לפני תחילתו של קורס פסיכומטרי מומלץ להתחיל להתכונן בעזרת חומרי לימוד במתמטיקה ובאנגלית מהבגרויות, וגם לקבל היכרות ראשונית באמצעות בחינת הפסיכומטרי לדוגמא שמסופקת בטפסי ההרשמה. כמו כן, מומלץ לקרוא טקסטים באנגלית כדוגמת ספר, עיתון או אתרי אינטרנט המעניינים אתכם. יש לציין כי קיימים מכוני פסיכומטרי המציעים קורסים מקדימים שיאפשרו לכם ליישר קו עם תוכנית הלימודים של הקורס. תוכנית זו מתאימה בעיקר למי שסיים מזמן את חוק לימודיו בתיכון, וכן עבור אנשים המודעים לקשיים ולפערים גדולים בידע הבסיס שלהם במקצועות המתמטיקה, האנגלית והעברית. הכנה מקדימה שכזו תבטיח כניסה חלקה לקורס ללא עיכובים ומכשולים מיותרים.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה