שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

לומדים לפסיכומטרי עם קורס הכנה


סמדר לוי
 
 

קורס פסיכומטרי – יתרונות הלמידה בקורס:

 

- כאשר אתם מחליטים לגשת למבחן הפסיכומטרי האפשרויות העומדות בפניכם ללימוד החומר הן – למידה והכנה באופן עצמאי או לקיחת קורס פסיכומטרי, יתרונות ההרשמה לקורס הן רבות, הנה כמה מהם אם אתם עדיין מתלבטים -

 

מסגרת – הקורס מהווה מסגרת מסודרת ללימודי הכנה לפסיכומטרי, השעות ולוח הזמנים ידועים לכם מראש, התלמידים מגיעים כולם לאותו המקום לשם מטרה אחת והיא ללמוד ולתרגל, התנאים בשיעורים יוצרים אחדות והתמקדות בעניין עצמו, אין הפרעות, הסחות דעת או "דחייה למחר", המסגרת חשובה לקשב ולריכוז ומקלה על הלמידה.

 

מקצועיות – בלימודים בקורס אתם נהנים ממורים שהצלחתכם היא רצונם היחיד, הם הוכשרו לכך והם יסייעו לכם בעזרת שיטות וכלים שיתנו לכם, הסבלנות הרבה, המסירות והיחס האישי שיקבל כל אחד מכם בנפרד וכחלק מקבוצה. בית הספר ידאג שתקבלו תמורה מלאה לכספכם ולא תתאכזבו, הרמה גבוהה ואחוזי ההצלחה של הנרשמים לקורסים מעידה על כדאיותם.

 

קבוצתיות – קורס פסיכומטרייוצר מעין קהילה קטנה של המשתתפים באותו קורס, פעמים רבות נוצרים יחסים קרובים ואינטראקציה קבוצתית בין התלמידים שבוחרים להיפגש גם מחוץ לשעות הלימודים ולהמשיך את התרגול בזוגות או בקבוצות קטנות, קשרים אלה מהווים כלי חשוב המשמש עידוד, סיוע ותמיכה לתלמיד. כמו כן הלמידה בקבוצה חשובה כי השאלות שנשאלות בכיתה על ידי אחרים בשעות לימוד משותפות עשויות לעזור גם למי שלא חשב על השאלה בעצמו.

מהו פסיכומטרי משולב – הכנה לפסיכומטרי:

 

פסיכומטרי משולבנועד למי ששפת האם שלו היא אנגלית או למי שאינו יכול להבחן בשאר השפות בהן נערך המבחן הפסיכומטרי – ערבית, רוסית, צרפתית וספרדית ודווקא מבחן המשלב בתוכו עברית ואנגלית יקל עליו את הבחינה.

 

בנוסח המשולב, בפרקי החשיבה הכמותית והמילולית מקבל הנבחן נוסח בעברית ובאנגלית של אותו עמוד, כך יש לו אפשרות לבחור באיזו שפה הוא מעדיף לענות, פרק האנגלית נותר אותו הדבר (כיוון שהוא מלכתחילה כתוב בשפה האנגלית). פרק החשיבה המילולית אינו מכיל את שאלות אוצר המילים והחלפת האותיות במקום שאלות אלה יופיעו שאלות נוספות מסוג חידות הגיון, השלמת משפטים ואנלוגיות, פרק החשיבה הכמותית נשאר זהה אך כיוון שהוא מתורגם גם לאנגלית הוא מקל בצורה משמעותית על הנבחן.


קורס לימודים מקדים, עם מורים מצוינים שכל מטרתם היא לתרגל איתנו את החומר באופן המקצועי, האישי והטוב ביותר לצרכינו כך שבמועד המבחן נגיע מוכנים, בטוחים בעצמנו וביכולתנו ונוכל להגיע לציון הגבוה והנכסף בבחינה, המורים המסורים יתנו לנו כלים רבים בהם שיטות שיעזרו לנו בשעת הבחינה להגיע לפתרון מהיר ולתשובות מדוייקות, ציונים גבוהים מובטחים גם למי מאיתנו שמתקשים קצת וחוששים מכישלון.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה