שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

לימודי פסיכומטרי מקיפים ומתקדמים באינטרנט


 
 

אנשים רבים עומדים בפני הרשמה לפסיכומטרי אך באותה שעה ניצבת בפניהם גם רשימה ארוכה של בגרויות להשלמה. במצב זה קשה לעיתים לדעת לעשות - האם נכון יותר לגשת לכל הבחינות ביחד או לחוד, ולאילו בחינות לגשת קודם? למעשה, לשאלות אלו אין תשובה אחת שכן היא תלויה בקיבולת ההתכוננות של  כל תלמיד, במספר הבגרויות שהוא נדרש להשלים, ובזמן הקצוב העומד לרשותו עד לתחילת הלימודים האקדמיים.

 

כמה זמן פנוי עומד לרשותכם

לימודי השלמת בגרויות ולקראת הבחינה הפסיכומטרית דורשים השקעת זמן מרובה. רק עבור הפסיכומטרי יש לפנות שלושה חודשים, בהם מוקדשים כשני ימי לימוד בשבוע לקורס ולפחות שעת לימוד אחת בכל יום בבית, כאשר פרקי הזמן הולכים וגדלים ככול שמועד הבחינה מתקרב. לכן, חישבו מהו הזמן הפנוי העומד לרשותכם ולפיו בדקו את כמות התכנים שתוכלו ללמוד במסגרתו. במרבית המקרים כמעט בלתי אפשרי לשלב יותר מבגרות אחת ביחד עם הכנה לפסיכומטרי, אלא אם כן מדובר בלימודים לבחינת פסיכומטרי חוזרת הדורשים פחות השקעת זמן ומאמצים.

 

לימודים משולבים בהתאם לסוג הבגרות

השילוב של לימודי השלמת בגרויות ופסיכומטרי תלוי גם בסוג הבגרות שאתם נדרשים להשלים. כך לדוגמא, השלמת בגרות באנגלית בהחלט משתלבת מבחינת תכניה עם לימודי האנגלית לפסיכומטרי, ומאידך השלמת בגרות במתמטיקה איננה תורמת לפסיכומטרי ואף יכולה להפריע בהיותה מבוססת על תרגילים ודרכי פתרון שונים לחלוטין. מעבר לכך, הלימוד לקראת הבגרות במתמטיקה דורש זמן רב ובעיקר ביחידות המוגברות, בעוד שהלימודים עבור מקצועות אחרים כמו ספרות, גיאוגרפיה או היסטוריה דורשים פחות זמן ולכן אפשר לשלבם ביתר קלות עם לימודים לפסיכומטרי.

 

לימודים משולבים - לא לבד

 

בכל מקרה, אם בחרתם לגשת ללימודים משולבים של בגרויות ופסיכומטרי, חשוב שלא לבצע את המשימה לבד. הירשמו לבית ספר המציע לכם את כל קורסי ההכנה הנחוצים, והמאפשר לכם לבנות מערכת שעות ותוכנית לימודים יעילה וממוקדת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה