שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 
  היום הגדול הגיע והמבחן כבר פה. אחרי שפתרתם עשרות מבחני דוגמא וארחי שהמושג תרגול פסיכומטרי כבר נכנס ללקסיקון היומיומי שלכם הגיע הרגע הגדול. עכשיו נשאר לכם ליישם את מה שלמדתם בהיגיון, רוגע ועם שיקול דעת. איך עושים את זה?
המשך קריאה
  מטרתו של ציון פסיכומטרי הינה לחזות את סיכוייכם לצלוח את הבחינה הפסיכומטרית בהצלחה. טווחו של ציון פסיכומטרי נע בין 200 נקודות - שציון זה הנמוך ביותר, ועד ל- 800 נקודות, שזהו הציון הגבוה והנחשק ביותר, נזכיר כי הבחינה הפסיכומטרית מחולקת לשלושה חלקים כלהלן:
המשך קריאה
מומלץ שתדעו כי קורס פסיכומטרי בנוי ממספר חלקים. כפי שהוזכר מתעסק במספרים מחד גיסא ובחשיבה כמותית אבל בפועל, חלק כמותי. פרק מילולי שמתעסק בעברית, ופרק באנגלית. קורס פסיכומטרי משתנה בין המדינות למשל סין או ארה"ב, אפילו שיש חלקים קבועים ביניהם שנדרש שיופיעו בכל מבחן.
המשך קריאה
עדיף שתדעו כי קורס פסיכומטרי בנוי ממספר חלקים. כמו שהוזכר קודם לכן מתעסק במספרים מצד אחד ובחשיבה כמותית אבל למעשה, חלק כמותי. פרק מילולי שמתעסק בעברית, ופרק באנגלית. קורס פסיכומטרי משתנה בין המדינות לדוגמה איטליה או ארה"ב, אפילו שיש חלקים קבועים ביניהם שעדיף שיופיעו בכל מבחן.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-24 מתוך 24

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה