שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

מבחן פסיכומטרי – היום הגדול!


 
 

 

היום הגדול הגיע והמבחן כבר פה. אחרי שפתרתם עשרות מבחני פסיכומטרי לדוגמא ואחרי שהמושג תרגול פסיכומטרי כבר נכנס ללקסיקון היומיומי שלכם הגיע הרגע הגדול. עכשיו נשאר לכם ליישם את מה שלמדתם בהיגיון, רוגע ועם שיקול דעת. איך עושים את זה?

שאלות פסיכומטרי - שלילה

אם הייתם בקורס פסיכומטרי מסודר אתם וודאי יודעים ברגע זה – מבחן פסיכומטרי בנוי על זמן ואחת הדרכים להתמודד מול הזמן הזה היא סינון תשובות היינו שלילה. פתרונות שנראים לכם כלא הגיוניים בעליל יצאו באופן מיידי משיקול הדעת.

 פסיכומטרי וזמן

יש לכם זמן קצוב, במידה ואתם לא מבינים שאלה מסוימת אל תתקעו עליה ועברו באופן מיידי לשאלה הבאה. חשוב לזכור שכאשר מדובר במבחן פסיכומטרי שאלה ללא פתרון הינה שאלה שנכשלתם בה. סמנו בל זאת את התשובה גם אם אתם לא מכירים את הפתרון.

פסיכומטרי ואנגלית

אחרי שקראתם כל כך הרבה בקורס עצמו חשוב להבין שאין לכם זמן. אין לכם צורך בקריאת כל טקסט האנגלית כפי שמופיע בחלק הבנת הנקרא. פסיכומטרי הוא מבחן זריז יחסית, מקדו את התשובה לפי הטקסט ולא ההיפך.

פסיכומטרי ומתמטיקה

פסיכומטרי ידרוש מכם לדעת בעל פה מגוון רחב של חזקות, שורשים, תוצאות לוח הכפל וכמובן נוסחאות של כפל מקוצר ומשוואות. מהרו להגיע לפתרון – פסיכומטרי טוב הוא פסיכומטרי מהיר וחד, ולא עייף ומייגע.

פסיכומטרי והלילה שלפי

אל תתפתו לאחר סיום הקורס. זכרו תמיד שאת החגיגה מתחילים בסוף המבחן ולא בסוף הקורס. אם יש לכם עוד לילה או עוד בוקר זה הזמן – תרגול פסיכומטרי נוסף יסייע שוב ושוב.

פסיכומטרי והמשמעות

משמעות הציון עלולה להיות קריטית. כל מי שנרשם לקורס פסיכומטרי מן הסתם מתכנן חיים אקדמאיים לשלוש השנים הבאות לפחות. קחו בצורה רצינית אל הלימוד ואת המבחן עצמו, גורלו של העתיד שלכם מונח כאן לפניכם.

 

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום פסיכומטרי

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה