שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

קורס פסיכומטרי מא' ועד ת'


 
 

 

קורס פסיכומטרי מהווה שינוי של ממש בחיים. קורס פסיכומטרי מעניק לתלמיד שלו פרספקטיבה אחרת ושונה לחלוטין של זמן, של יכולת ושל משמעת עצמית. הרעיון הוא להביא את התלמיד להישגים הטובים ביותר. אם תיקחו את מכוני הלימוד המציעים קורס פסיכומטרי, סביר להניח שרובם (אם אנחנו מדברים על הטובים שבהם) מעניקים לתלמידים שלהם את התנאים האופטימאליים הטובים ביותר.

אבל מעבר לאותם תנאים אופטימאליים תלמידי קורס פסיכומטרי זקוקים למשמעת עצמית. הדבר מתחיל כאמור בהרשמה לפסיכומטרי דרך ההרשמה לקורס פסיכומטרי איכותי וממשיך תוך חזרה יומיומית על החומר בבית. אז כיצד ניתן להשיג את כל זה?

נראה כי תשובות לשאלות אלו מקבלות משמעות שונה כאשר משוחחים עם מדריך פסיכומטרי של חברה בפריסה ארצית המציעה קורס פסיכומטרי לכל המבקש. הוא מציין כי כבר בשיעור הראשון התלמידים ב-קורס פסיכומטרי מתבקשים לעבור מבחן יכולות. מבחן זה מהווה את הבסיס למורה ומקנה הן למדריך והן לתלמיד אמת מידה לשאלה כיצד יש להתכונן, על מה כדאי לשים דגש במהלך אותו קורס פסיכומטרי וכך הלאה.

העניין מתחיל כבר בהרשמה לפסיכומטרי, ואין זה משנה אם מדובר על הרשמה ל-קורס פסיכומטרי או הרשמה לפסיכומטרי בעצמו. מהרגע הזה אנו חייבים להיות ממוקדים. יש לפנות פינה שקטה ללימודים עצמאיים בבית ולעבור על החומר ברמה היומיומית. דרישה זו מחייבת את התלמיד למשמעת עצמית. קורס פסיכומטרי אינו עניין של מה בכך, יש להתייחס אליו ברצינות אחרת לא נצליח להוציא את הציון שעליו חלמנו.

ציון טוב אינו בהכרח ציון שעובר את ה-700, אומר המדריך, ציון טוב הוא ציון שעונה על הדרישות שהצבנו לעצמנו עם ההרשמה לפסיכומטרי. קורס פסיכומטרי טוב יכול בקלות להעניק לתלמיד הממוצע את אשר הוא חפץ אבל כאמור סוד ההצלחה, תלוי אך ורק בו.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה