שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 

קורס פסיכומטרי - תחילת הדרך לתעודה


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

שיעורי פסיכומטרי הם שיעורים חשובים לקבלה ללימודים אקדמיים. על פי רוב כל מכוני הלימוד ישקללו את אותו ממוצע ציוני הבגרות שלכם יחד בשיתוף ציון הפסיכומטרי בכל תחום לימוד אליהם תיהיו מעוניינים ללמוד אי לזאת חשוב מאוד גם להשקיע בקורס דוגמת בלימודים בתיכון בכדי להצליח בגדול בבחינה המיוחלת.

לבוחרים בלימודי פסיכומטרי שהם 4 חודשים אמור להיות לכם משך זמן גדול להתכונן ולהבין למבחן אבל לרבים אנחנו מדברים על אורך זמן ממושך כל כך וזהו שיקול שצריך לקחת בחשבון. אחד שעובד במשרה רחבה צריך שייקח לימודים שכאלו באופן זה שיהיה להם פרק זמן רב ושקט להתכונן לבחינה ולמי שקיים זמן הרבה יותר פנוי מומלץ שייקח לימודים מהירים מעט יותר ויסיים את כל הבחינה כמה שיותר זריז. אורך הלימוד האידיאלי ברוב המקרים לציבור הרחב אלה לימודים לפרק זמן מסוג כחודשיים עם שתיים או אולי 3 פגישות בשבוע מבלי שייפגע בתחומי חיים שונים של האנשים.

רוב מכוני ההכנה לקורס נותנים לימודים אליהם בטווח מסוג חודשיים ועד ארבעה חודשים. במידה שתבחרו בקורס ממושך במיוחד תלמדו 4 חודשים במפגש 1 במשך שבוע. לימוד ממושך ייארך שלושה חודשים עם פגישה יחידה או שמא שתיים בשבוע וקורס לא ארוך ייארך ברוב המקרים כחודשיים יחד שניים או אולי לפחות שלושה מפגשים בשבוע. מכונים אחרים ממליצים קורסים במסלולים ברמות שונות כמו שיעורי פסיכומטרי במסגרת מוסד התיכון, שיעורי פסיכומטרי במסגרת הצבא, לימודי פסיכומטרי שכיח אשר הוא עולה הרבה יותר ביחד עם יותר שעות הוראה.

בין קורסי הלימוד לבחינה אפשר לרכוש את לימודי "מועדון 700" השייכים למכון קידום אשר מאפשר כמו כן שיעורים למצטיינים באופן מיוחד בעבור אישים בעלי ציונים מוצלחים על מנת למצות אחר הפוטנציאל ששייך לאדם לציון הגדול ביותר עבורו. זה בטח ראוי למי שסיים לימודי השלמת בגרויות ויש לו פרק זמן להשקיע בפסיכומטרי,

קורס פסיכומטרי של "אמריקן קולג'" בעל דגש על שיפור יכולת הריכוז והתמקדות על קריאה מהירה, חשיבה יצירתית וסוגים נוספים עם טיפים וטכניקות להצלחה בבחינות, קורס ייחודי שנקרא "פסיכומטרי אחד על אחד" בו מורה פסיכומטרי פרטי בא למעונו השייך לתלמיד ובשיטה זו הלמידה הינה אישית, פרטנית ואין חובה להתמודד יחד עם כיתה שלמה יחד עם 30-40 תלמידים אחרים ועל כן יכולת השגשוג בבחינה במגמה כמו זה מוצלחים בעיקר ועוד מסלולי לימוד מיוחדים ומגוונים, כולל קורס השלמת בגרויות.

לימודי פסיכומטרי במסלולים למיניהם קל לבדוק ולתרגל במכונים ומוסדות הדרכה שונים כמו מכללת ספיר, קידום, מור קרן, זיו כספי, הבית של תמר, תיכון תל-אביב, בית-ספר ירדן, EZ WAY, פסיכומטרי אחד על אחד ובעוד מקומות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה