שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> פסיכומטרי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פסיכומטרי
 
מבין חבריי הקרובים הייתי הראשון להיכנס בשערי האקדמיה, ולכן לא פעם שואלים אותי מתי עדיף לעשות קורס פסיכומטרי ומתי לגשת לבחינה. התשובה תלויה כמובן במספר גורמים ומשתנה בין אדם לאדם, כך שלפעמים אני ממליץ על מועד פברואר, דצמבר או אוקטובר, למרות שבדרך כלל התשובה היא אפריל. בכל מקרה, אני סבור ששאלה ראשונית וחשובה עוד יותר היא באיזה שלב בחיים כדאי בכלל לעשות את הבחינה.
המשך קריאה
מבחן פסיכומטרי הינו כלי נפוץ בכל העולם המשמש להערכת כישוריו של אדם ביחס לאחרים, ולמעשה קיימים סוגים רבים של מבחנים פסיכומטריים המשמשים מוסדות וארגונים ככלי מיון, סיווג והערכה של יכולות המועמד ללימודים או למשרה.
המשך קריאה
בלימודים בקורס אתם נהנים ממורים שהצלחתכם היא רצונם היחיד, הם הוכשרו לכך והם יסייעו לכם בעזרת שיטות וכלים שיתנו לכם,
המשך קריאה
עם עליית אחוז הלומדים לתואר ראשון בעשור האחרון, הפך המבחן הפסיכומטרי לרלוונטי עוד יותר בכל הקשור למיון וקבלה למוסדות הלימוד ולמסלולי הלימוד השונים והמבוקשים בקרב האוכלוסייה. פסיכומטרי הינו מבחן קצוב בזמן המורכב משלושה נושאים : חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. כל נושא נלמד בנפרד וכך גם בנוי המבחן עצמו.
המשך קריאה
בשביל להתחיל ללמוד לימודים אקדמאיים ישנן כמה דרישות שחובה לעמוד בהם ברוב מוסדות הלימוד. הראשונה היא תעודת בגרות והשנייה היא לימודי פסיכומטרי שבסופם ישנו מבחן פסיכומטרי.
המשך קריאה
אז הנה חזרתם מהטיול המרתק אחרי צבא, ועכשיו מתחילות השאלות. כל אחד מאתנו תוהה בינו לבין עצמו מה כדאי ללמוד, איפה ללמוד, וכמובן איזה ציון צריך להוציא במבחן פסיכומטרי. כולנו יודעים כי עלינו לעבור קורס פסיכומטרי בכדי להגדיל את הסיכויים שלנו להתקבל למוסד ללימודים הגבוהים, ולשם כך יש לדעת לאיזה קורס כדאי להירשם, ואיפה הכי משתלם לעבור לימודי פסיכומטרי. לפניכם מספר שאלות נפוצות בנושא:
המשך קריאה
ככל שזה נוגע למבחן פסיכומטרי, כולנו יכולים להזדהות עם תחושת הלחץ אשר אופפת את התקופה של הלימודים, אשר גוברת ככל שמועד הבחינה מתקרב. לפעמים נדמה לנו כי מטרתו של המבחן הוא לבחון את התפקוד שלנו תחת לחץ. האם זה נכון?
המשך קריאה
  בין אם לבד או במסגרת קורס הכנה, כמעט כל הסטודנטים בישראל נדרשו לעבור מבחן פסיכומטרי כדי להתקבל ללימודים האקדמיים שלהם – מדובר בתנאי אצל מרבית המוסדות ללימודים גבוהים בישראל כדי להתקבל ללימודים. לכן סטודנטים רבים עבדו שעות ולילות כדי להכין את עצמם לבחינה ולקבל ציון גבוה. במאמר הבא נסקור את היתרונות והחסרונות של שני הדרכים המקובלות ללמוד לפסיכומטרי – באופן עצמאי, או במסגרת קורס.
המשך קריאה
  יותר ויותר תלמידי תיכון ממהרים להירשם ל-קורס פסיכומטרי  כבר בכיתה י"ב. לטענת התלמידים מדובר בשילוב הכי מוצלח שיכול להיות: אנחנו ממילא ברוטינה של לימודים מהבוקר עד הערב, אנחנו אחרי בגרויות במתמטיקה או באנגלית ואנחנו עדיין לא צריכים לעבוד. מה יכול להיות הזמן הטוב יותר למבחן?
המשך קריאה
  קורס פסיכומטרי מהווה שינוי של ממש בחיים. קורס פסיכומטרי מעניק לתלמיד שלו פרספקטיבה אחרת ושונה לחלוטין של זמן, של יכולת ושל משמעת עצמית. הרעיון הוא להביא את התלמיד להישגים הטובים ביותר. אם תיקחו את מכוני הלימוד המציעים קורס פסיכומטרי, סביר להניח שרובם (אם אנחנו מדברים על הטובים שבהם) מעניקים לתלמידים שלהם את התנאים האופטימאליים הטובים ביותר.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 24 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה