שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> תואר ראשון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תואר ראשון
 

ביקוש גובר למנהלי משאבי אנוש


mlaoryehud
 
 

 

אם בעבר היה אדם מסיים את חוק לימודיו, מוצא מקום עבודה ונשאר בו עד לפרישה לגמלאות, הרי שהחברה התעסוקתית של ימינו מאופיינת בשינויים תכופים של סביבות ומקומות עבודה, ואף בשינוי של תחומי התעסוקה. שיוניים    אלו קשורים בין היתר בסביבת העבודה הטכנולוגית אשר מתפתחת תדיר, ומשפיעה באופן ישיר על ההתנהלות החברתית והאנושית בעולם. עקב כך ארגונים, חברות ובתי עסק בשנות האלפיים נדרשים להשקיע משאבים רבים בניהול נכון ובפיתוח תמידי של המשאב האנושי. צורך תעסוקתי זה הוביל בין היתר לביקוש נרחב עבור בוגרי לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון ולתארים מתקדמים.
 
חשיבותו של מנהל משאבי האנוש בארגון
 
כדי להפיק את המקסימום מעובדי החברה יש צורך באדם בעל ידע וכישורים לניהול משאבים אנושיים, וזאת באופן מקצועי, יעיל וחכם. הניהול מתחיל כבר בשלב גיוסו של כוח אדם מתאים ורלוונטי לצרכי החברה, וממשיך בליווי העובד וקליטתו, בהכשרה נכונה ויעילה, בשיבוץ במשרות, מחלקות וצוותים שיפיקו את המרב מכישוריו, וכן בתגמול נאות ודאגה לרווחתו. ניהול משאבי אנוש מצריך יישום פרקטי של תיאוריות וגישות מתקדמות הנלמדות במסגרת הלימודים לתואר ראשון ושני. יישומים אלו מכוונים להוביל אל הנוסחה האופטימאלית להפקת תועלת מרבית מעובדי החברה, ולקידום האינטרסים שלה.
 
לימודי ניהול משבאי אנוש
 
לימודי ניהול משאבי אנוש מוצעים כיום לתואר ראשון ושני על ידי מספר גדול של מכללות ואוניברסיטאות, גם במסגרת לימודי ערב המתאימים לבעלי קריירה ומשפחה המעוניינים להרחיב ידיעותיהם ולהתמחות בענף זה. הלימודים מספקים כלים עיונים ומעשיים לניהול המשאב האנושי, המוכרים בתפיסות כלכליות מתקדמות כמשאב בעל ערך רב לארגון. בוגרי לימודים אלו יוכלו להשתלב במגוון גדול של עבודות במגזר הציבורי והפרטי, כגון בחברות השמה, במשרדים ממשלתיים ובחברות היי טק.  
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה