שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> תואר ראשון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תואר ראשון
 

לימודי תסריטאות


כתיבה שיווקית וקידום אתרים

 
 
מהם לימודי תסריטאות?

אז כבר בשם לימודי תסריטאות ניתן להבין שמדובר בכתיבה. כתיבה אשר יכולה להיות מתחומים רבים ומגוונים. ניתן לכתוב תסריט עבור סרט אבל גם תסריט לסדרת טלוויזיה, אשר כל כך גדלה מיום ליום היא אופציה. לעשות סידרה סיטקום מעניין אתכם? אולי אתם יותר בעניין של דרמה? הכול אפשרי. הטלביזיה היום מתקדמת ביותר ועל כן האפשרויות כל כך רבות בתחום. גם עולם הקולנוע בישראל מאוד התרחב ועל כן לימודי תסריטאות יכולים להיות מנוף כלכלי לא רע בכלל.

לימודי תסריטאות - אפשרויות :

מנוף כלכלי אמרנו? בהחלט. האפשרויות הן כה רבות והמידיה תמיד זקוקה לאנשים מוכשרים אשר יודעים לכתוב טוב, להתנסח כראוי ולהביע את דעתם זה לא פחות חשוב. היצירתיות היא המילה. ולימודי תסריטאות יספקו את הסחורה עבורכם. גם אם אנו יודעים לכתוב, יש לנו את הכישרון הטבעי עדיין לימודי תסריטאות ירחיבו לכם את היריעה האפשרית. אנו עובדים עם מיטב הכותבים בארץ, אשר יהפכו עבורם את לימודי תסריטאות לחוויה מאתגרת, כיפית , מיוחדת ומעניינת. השמיים הם הגבול כאשר מדובר בכתיבה.
מרתק נכון? אופציונאלי נכון? בהחלט! אתם מוזמנים לבוא ולהיווכח בעצמכם עד כמה. עולם המידיה מחכה לכם, בואו לקטוף את התהילה. היא ממש מעבר לפינה.

לימודי תסריטאות - תכנים

כמובן שאנו נעבוד בקורס לימודי תסריטאות על כתיבה יוצרת בכל הרמות, אנו נגבש כל אחד לעצמו את הסגנון האישי שלו, את מה שמתאים לו בכל המגוון. נלמד כתיבה קומית עבור סיטקומים וגם קומדיות בקולנוע, אבל גם נלמד לכתוב דרמות, וחשוב לא פחות לימודי שירה, אשר בהחלט יכולים לפתח אותנו עד מאוד. הרבה דברים ניתן כיום לשלב בתחום לימודי תסריטאות. כדאי לבוא ולראות בעצמכם. לימודי קולנוע בכלל מאוד חשובים עבור לימודי תסריטאות. אנו לומדים את כלל המקצוע על מנת להבין טוב יותר איך אמור להיראות התסריט, ומה הצרכים של במאי, כאשר אנו באים לכתוב את התסריט. הכתיבה אינה כמו הכתיבה העיתונאית או הספרותית. יש מה ללמוד.

נשמע מעניין? רוצים לדעת עוד פרטים? אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו להתרשם ולקבל את כל הפרטים הרלבנטיים עבורכם. כתובת האתר: http://technology.telhai.ac.. לימודי תסריטאות בהחלט אופציה עבורכם.
קדימה – אנו מחכים לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה