שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> לימודים וחינוך -> תואר שני
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תואר שני
 

מתכוננים ל-gmat


 
 

הכנה למבחני gmat היא עסק רציני במיוחד. מדובר במבחן אדפטיבי, שכולו באנגלית ושנכתב ושנערך על ידי המרכז האמריקאי לבחינות ולהערכה. בניגוד לפסיכומטרי המוכר לנו gmat הוא מתיש יותר, קשה יותר ורוב הישראלים הנבחנים בו אינם מצליחים להשיג את הציון הדרוש.

 

לדברי מדריך קורס gmat אחת הבעיות העיקריות שמביאות את הישראלי הממוצע לכישלון במבחני gmat היא צורת החשיבה והדמיון המופרך שיש לנו מול הפסיכומטרי. אותו מדריך טוען שהנבדק הממוצע שמגיע אל מבחן gmatמגיע עם דעות קדומות. לטענתו רוב רובם של הנבחנים הם סטודנטים או אנשים עובדים הקשורים איכשהו למסלולים שונים של מנהל עסקים, מכאן כך לטענת המדריך, חשיבה שגויה שהאנגלית המוצגת ב-gmatהיא אנגלית שנוח וקל להסתדר איתה.

טעות אחר טעות

נקודה נוספת לציון הטעות היא שישראלים רבים מנסים להתכונן דרך ספרי פסיכומטרי אל מבחן gmat, מה שלדבריו מהווה טעות פטאלית. הוא ציין כי מדריכי gmatרבים ראו נבחנים שהגיעו לקורס לאחר שנבחנו ונכשלו בפעם הראשונה. לדבריו ניתן למנוע את הכישלון בעזרת הכנה נכונה והבנת מהותו של המבחן.

בתוך כך נבחנים שונים ציינו כי בהשתתפות בקורס לאחר מבחן gmatראשון הצליח להוציא מהם את המיטב. לטענתם סוגי הפתרונות היו רחוקים ממה שהעין החובבנית רואה על טופס הבחינה. עוד ציינו כי הפרקים הכמותיים שהופיעו במבחן שונים באופיים משאלות פסיכומטריות כאלה ואחרות.

למה לי לקחת ללב

לדברי מדריכה נוספת סוד ההצלחה לאחר הכישלון הראשון הוא לא להתייאש. תלמידים רבים שמגיעים למבחן gmat לא כל הכנה ראשונית נתקלים בבעיות רבות ואינם מבינים את מהות הלימוד שבקורס. שם לטענתה ניתן למצות את הצד הלימודי החיובי של התלמיד ולהביא אותו עם בסיס יציב יותר שלך שיטות פתרון, טריקים וכמובן ידע מהותי באנגלית. 

 

מוגש כשירות לציבור על ידי קידום GMAT


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה