שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> מדעי החברה -> מדעי החברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדעי החברה כללי
 

טעות אחת נפוצה שרבים עושים בעת הזמנה של קורס מכירות


יניב

בכבוד רב ובברכה,

יניב שנהב  iLEADהדרכת מכירות

www.ilead.co.il  |  משרד -  072-2500344

הספר "למכור!" – קורס מכירות ללימוד ותרגול עצמי, לחץ/י כאן להורדה

 
 

טעות אחת נפוצה שרבים עושים בעת הזמנה של קורס מכירות

כיום, בעקבות הביקוש הרב ניתן לראות כי חברות רבות מציעות מגוון רחב של סדנאות וקורסים לשיפור יכולות המכירה. קורס מכירות מקצועי הפך בשנים האחרונות להכרח של ממש עבור כל מי שעוסק במכירות בדרך כזו או אחרת, עבור עובדים רבים, מנהלים מחברות וארגונים שונים ועוד. כאמור, בעקבות הביקוש וההיצע המגוון והרחב רבים נוטים לעשות טעות אחת נפוצה בעת בחירה ורכישה של קורס מכירות.

מדובר בטעות אשר מתקיימת בעקבות חוסר התמצאות וניסיון, ובעיקר בעקבות בחירה ראשונית בחברה הראשונה ללא כל סקר שוק ובחינה מעמיקה יותר. טעות מסוג זה יכולה פעמים רבות להוביל לבחירה בקורס לא איכותי ומקצועי אשר בסופו של יום, לא יוביל אל התוצאות הרצויות ולא יצליח לשפר את יכולות המכירה של העובדים שלכם.

קורס מכירות מקצועי מוכרח בראש ובראשונה להיות מועבר על ידי אנשי מקצוע מן הטובים והמנוסים בתחום אשר מחזיקים בניסיון רב של הדרכה והתמקצעות בתחום. כמו כן, קורס איכותי יתאים את תכנית הקורס והתכנים השונים בהתאם לסוג ואופי הארגון, יכלול שלב של סימולציות ותרגול מעשי, ובכך ויבטיח את התוצאה הטובה והאפקטיבית ביותר.

כמו כן, חשוב להבין כי קורס מכירות מתאים לאנשי מכירות בתחילת דרכם ולאנשי מכירות מנוסים ובעלי ותק רב כאחד ויכול לשפוך אור על עולם המכירות, להרחיב את הידע בתחום ולשדרג את הארגז הכלים המקצועי של כל אחד. מדובר על מגוון מיומנויות חשובות במיוחד אשר מלמדות את המשתתפים כיצד להתמודד בצורה האפקטיבית ביותר מול התנגדויות ולזהות בקלות את צרכיו של הלקוח.

בנוסף, קורס מכירות מקצועי שם דגש על פיתוח תקשורת בין אישית, הכרה והבנה בסיסית של שפת גוף ושימוש נכון בה, על מנת להעביר באופן יעיל את המסר ולזכות באמונו של הלקוח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה