שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> מדעי החברה -> מדעי החברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדעי החברה כללי
 

סדנת מכירות - מוצר איכותי ואפקטיבי שיכול להתאים לכל אחד


יניב

בכבוד רב ובברכה,

יניב שנהב  iLEADהדרכת מכירות

www.ilead.co.il  |  משרד -  072-2500344

הספר "למכור!" – קורס מכירות ללימוד ותרגול עצמי, לחץ/י כאן להורדה

 
 

סדנת מכירות - מוצר איכותי ואפקטיבי שיכול להתאים לכל אחד

כל מנהל שואף להגיע למקצועיות הגבוהה ביותר, כאשר מיומנויות מכירה גבוהות הן חלק בלתי נפרד וערך חשוב במיוחד אצל כל איש מכירות באשר הוא. על מנת להבטיח כי צוות המכירות שלכם יהיה איכותי ומקצועי ויצליח לעמוד ביעדים והמטרות השונות של הארגון, עליו להתפתח ולהשתדרג כל הזמן, לקבל כלים חדשים ולרענן את הידע שלו, סדנת מכירות מקצועית נועדה בדיוק לשם כך. במהלך הסדנה אנשי המכירות שלכם ירכשו מיומנויות מכירה משופרות, יכירו אנשי מכירות נוספים ויוכלו ללמוד ולפתח קשרים, ישדרגו את ארגז הכלים שלהם ואת הידע בתחום, ובסופו של יום אף יהנו ממוטבציה גבוהה יותר.

על כל איש מכירות להשתמש במירב הכלים המקצועיים שלנו על מנת לדחוף את מערך המכירות ולהגיע אל הצלחות ועמידה ביעדים, גם כאשר מדובר על תקופות מאתגרות יותר. כבעלי ארגון ומנהלים אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר ויש לשאוף לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התפתחות ושיפור מתמיד.

אין ספק כי השקעת משאבים בתחום המכירות בכל ארגון הינה השקעה חשובה ומהותית במיוחד, מהסיבה הפשוטה כי צוות המכירות בכל ארגון מהווה את הדלק המשמעותי ביותר ועליו מוטלת האחריות לקדם את השירות או המוצר של הארגון, למכור אותו, ובכך לשמור על יציבות כלכלית ואף לשאוף להגדלת רווחי הארגון ושגשוגו.

כמו כן, אחד היתרונות המרכזיים של סדנת מכירות חיצונית (כזה שבעלי ארגונים אוהבים במיוחד), הוא העובדה כי הסדנה יכולה לחסוך משאבים רבים, עלויות כספיות גבוהות וזמן יקר. כמו כן, רכישה של סדנת מכירות אפקטיבית מאפשרת לכם להעניק את הטוב והמקצועי ביותר עבור צוות המכירות שלכם ולרכוש כלים, ידע ומיומנויות ישירות ממנהלי מכירות בכירים ובעלי ניסיון רב בתחום המכירות ובתחום ההדרכה כאחד.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה