שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> מדעי החברה -> סוציולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סוציולוגיה
 
מעבר לעניינים השיגרתיים שמוצאים היום במסיבות גדולות, יש מגוון עצום של רעיונות יצירתיים שהגיעו בשנים האחרונות וניראים יותר ויותר. לדוגמא, מפלי שוקלד, אומנים מהשורה הראשונה ורעיונות נוספים. אך בכל שילוב שתעשה חשוב מאוד שלא תשכח שבסופו של עניין יש עוד הרבה אנשים אחרים, מסיבה זו רצוי לקלוע כמה שיותר למכנה המשותף הרחב.
המשך קריאה
מהי הנצחה וכיצד ניתן להנציח נפטרים באמצעות מצבות, אנדרטאות ואתרי הנצחה.
המשך קריאה
החוקר עמית קמה מציג במאמרו "בן-תרבות נאלמת: הומואים במרחב הציבורי" מאפיינים עיקריים של ייצוגים הומופוביים בתקשורת כפי שבאו לידי ביטוי במחקרים שונים במדינות אחרות. הומופוביה- סלידה, רתיעה או פחד ‏‏מהומוסקסואלים ולסביות הבא לידי ביטוי באפליה, דחייה, שנאה, זלזול, תוקפנות או אלימות כלפיהם.
המשך קריאה
לאם יש מקום חשוב מאוד בתרבות- היא האחראית על ילודת ילדים ומופקדת על גידולם וכינון של משפחה חדשה . אין ספק שיש לאם חשיבות רבה במיוחד במדינה כמו שלנו שמקדשת את הילודה. עם זאת, האם לא תמיד מוצגת בתרבות כדמות חיובית, ולמעשה מיוצגת על ידי מארג של דיכוטומיות: בין האם הטובה לבין האם הרעה, בין האם העוזרת בצמיחה לבין האם שגורמת לקיפאון, בין הפיה לבין המכשפה. כל דמות אם מייצגת סגנון הורות מסויים.
המשך קריאה
השינוי החד שהתחולל בתפיסת הציבור בעולם כולו וגם בישראל אודות צריכת אביזרי מין יכול להיות מוסבר על ידי שינויים כלכליים של העשורים האחרונים, והתפשטות תרבות הצריכה. ידוע כי תופעות טבעיות רבות כמו גוף ומיניות עברו טרנספורמציות במאה השנים האחרונות, ונוכסו על ידי התרבות. הגוף הוא כבר לא גוף טבעי, הוליסטי- אלא גוף מפורק שלכל אחד מאבריו יש מומחיות רפואית על שמו
המשך קריאה
הציבור הדתי לא ידע זעזוע גדול מזה בשנים האחרונות. פסק הלכה חדש, האמור לראות אור בשבוע הקרוב, ידון בסוגיה דתית חשובה ורגישה מאוד. על פי ההלכה החדשה יוכלו נשים דתיות, בין אם הן נשואות, ובין אם הן רווקות, להקפיא ביציות.
המשך קריאה
1-6 מתוך 6

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה