שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> מדעי הרוח -> ספרות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספרות
 

הקטנצ'יק ברח עם כסא בטיחות


מורן אופיר
 
 
להתכונן לקראת הלידה!

כאשר ילד חדש נולד זאת שמחה כמו גם אובליגציה כבדה. התקופה ההתחלתית מאופיינת במיני תהיות, האם המיטה נוחה? עליו לאכול? הוא בריא? ובמספר קביעות קריטיות שאתם צריכים להתעסק איתן.

1 ההחלטות הבסיסיות קשורה לציוד שאותו תקנו מהשנייה הראשונה הקטנצ'יק יצטרך כמה פריטים, אפס כי משום שזהו תינוק שברירי, חייב הציוד והריהוט לעמוד בתקנים המתאימים לילדים, כלומר להיות בטיחותי. לפיכך חשוב להקדיש זמן להחלטה, לבדוק את ההיצע ולקנות רק מוצרים איכותיים ועמידים שישרתו אותנו כראוי.

סייבקס

לאו חשוב האם מתכננים לרכוש עגלה, סלקל או ציוד חלופי עבור התינוק, כשדנים בקביעה כה קריטית, יש לבחון כמה גורמים מהותיים. אפשר לנחש שכל האביזרים ייראו יפים בעיניכם, אע''פ כן לא חכם לברור לפי המראה. גם המיטה הטובה ביותר עלולה להתברר כבלתי נוחה לילד או לא בטיחותית. השתדלו להמנע מתנאים של קניית דבר מסוים בהתאם למראה חיצוני.

תקני בטיחות!

הפרמטר הראשי שחשוב לוודא לגבי מוצר שעומדים לבחור הינו התאמתו לתינוק. המוצר יכול להיראות יפה מאוד, ובתאכלס במידה שאינו ממלא תקני הבטיחות, אסור לרכוש אותו. הגם אם זאת עגלה, לול או פריט משני, באם העולל ישתמש בזה עליו להיות רלוונטי למשקלו.

בנוסף, מתקן שכתוב עליו שהוא בשביל תינוקות, צריך להיות ממוגן מכל האספקטים, לדוג' כלל החומרים המרכיבים אותו. בעצם יש המון פרטים שאין אנו דנים אודותם כסכנה, אולם למעשה הם עלולים להיות מסוכנים בשבילו. זווית הפריט, לדוגמה, יכולה להיות מסוכנת והפעוט עלול להפצע. עקב זה ללא תקן הבטיחות, אינכם רוכשים מאומה.

להורים המודאגים, אל תשתוללו!

בפעם הראשונה כשנכנסים לחנות אנחנו בטוחים שאת הכל חשוב לרכוש, אך למעשה, רגיסטר קניות מאוזנ לאו בנוי ממאות פריטים. קיים סיכוי טוב שקרובי משפחה יעבירו לכם ציוד ישן, ואף שלא, תינוק זקוק בהתחלה לדברים בסיסיים למדי.

זה מיותר ויקר לרכוש כול פריט ורהיט שעומדים לפניכם. הכינו מראש רשימת קניות, וכשגיע הזמן לקנות, היעזרו ברשימה. אל תתפתו מול טריקים שיווקיים או מוצרים שנראים לכם בחנות מאוד מושכים. ערכו השוואת מחירים ובחרו רק במוצרים ברמה גבוהה במחיר הכי נמוך. רק באופן כזה תעמדו בתקציב שלכם ותקנו הכל בלי ליטול משכנתא.

כמעט הורים? מומלץ בחום לקרוא את המאמר שכאן על מנת להיות מוכנים. לא תמיד מה שעולה יותר הוא גם הכי טוב, גם במקרה שזה מותג מוכר ויקר. בחנו שהמראות לאו מסנוורים את עיניכם ושאתם בוחרים בצורה שקולה. לפרטים על עגלות, לולים, מוצצים וכו' לחצו ועברו ל-http://www.babyfun.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=20. במשאלה שסייעתי לכל המבולבלים. שאו ברכה ושיהיה לכם בהצלחה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה