שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> מדע -> ביולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ביולוגיה
 
מחולל חנקן נוזלי- Liquid Nitrogen Generator הינו מוצר המפריד חנקן מהאוויר ואיסופו במיכלים בהם כמות החמצן מצומצמת עד מאוד ביחס לכמותו באוויר. הוא חשוב ביותר בכל תחומי התעשיה והמעבדה בגלל חשיבותו הרבה בהפרדת החנקין מהאוויר
המשך קריאה
אומרים שיש הבדל אחד בין אישה שאוהבת יהלומים לכזאת שאינה אוהבת. ההבדל הוא שהאישה השנייה משקרת... יהלומים, גבירותיי ורבותיי, הם חלק בלתי נפרד מתרבות היופי של אלף השנים האחרונות. בכל העולם הם מקשטים אוזניים, אצבעות, צוואר ועוד, והכל מתוך מטרה לגרום לנו להיראות נוצצים יותר... אבל רגע לפני שתסתערו על הבורסה ליהלומים או התכשיטן השכונתי, כדאי לכם להכיר את כל סוגי היהלומים הקיימים. כך תוכלו לרכוש תכשיטי יהלומים באופן מושכל ומוצלח הרבה יותר.
המשך קריאה
בעלי חיים בטבע מייצרים חשמל דג הצלופח הוא הדוגמא הטובה ביותר. נכתב ע"י www.shipping4u.co.il  
המשך קריאה
      אין על כך שום ספק והדעה בנושא אף רווחת – כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. ניתן לראות אנשים בכל שכבות הגילאים שמתחברים לסוגים שונים בגדלים שונים של כלבים – אנשים מבוגרים שמתקשים ללכת ומוציאים את כלביהם לטייל מעט בחוץ, ילדים שרצים ומשתעשעים עם כלביהם, חבר'ה צעירים לפני צבא שעושים ריצות ומצרפים אליהם את חברם הטוב ביותר – הכלב ועוד אנשים נוספים. כלבים ממקלטי אימוץ אז נכון, אם תפתיע אותה עם כלב מקסים הרי שלא מדובר בהפתעה נהדרת כמובן טבעת אירוסין אך עדיין מדובר על מחשבה נהדרת והצלת בעל חיים אחד והאפשרות להעניק לו בית חיים ומשפחה אוהבת. חשוב לדעת שכלבים שנלקחים לאימוץ מתוך "מקלטי אימוץ לכלבים" הם בעלי עלות אך מדובר על עלות נמוכה וסמלית ובכסף הזה המקלט בעצם מתחזק את הטיפול בכלבים. עלות טיפול של כלבים שנחשבים "כלבים מעורבים" הם בעלי עלות הרבה יותר נמוכה מאשר כלבים גזעיים ומדוע? ובכן, מכיוון שכלבים גזעיים הרבה יותר נחשבים כ"חשופים" למחלות גנטיות ובאופן כללי הם רגישים למחלות. יש הטוענים כי כלבים מסוג מעורב אף נוטים לתוחלת חיים יותר גבוהה מאשר כלבים גזעיים. מאגר אז לא מדובר על מאגרי טבעות אירוסין מיוחדות (כאשר באופן כללי מומלץ לדעת שכיום ניתן למצאו שפע של אפשרויות בכל הנוגע לסוגי טבעות אירוסין, כמו לדוגמא: טבעות אירוסין מעוצבות, טבעות בסגנון סוליטר, טבעות מזהב לבן, טבעות שמגיעות עם יהלומים בצדדים וכן הלאה) אלא על מאגר שנמצא אצל כל ווטרינר. הכלב נכנס אל המאגר כשלוקחים אותו לחיסון והווטרינר מכניס לו דבר שנקרא "שבב ארצי", כך שניתן לזהות את הכלב ולמי הוא שייך במידה והוא הולך לאיבוד ונלקח לווטרינר אחר לגמרי.  
המשך קריאה
1-4 מתוך 4

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה