שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> מדע -> מדע כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדע כללי
 
הקשר בין הפרעות נפשיות לתפקודי המוח וטיפול בעזרת נוירופידבק הפרעות נפשיות מוגדרות לעיתים קרובות כהפרעות הקשורות בתפקוד מוחי לא מיטבי. זו הסיבה ששיפור תפקודי המוח יכול להועיל ולהוות פתרון עבור אנשים הסובלים מדיכאון, חרדה, כפייתיות ואפילו סכיזופרניה.   אנחנו חיים בתקופה שבה מדעי המוח קיבלו תאוצה מסחררת. זהו אחד התחומים המושקעים והמתקדמים במדע העכשווי. על כך מעידים פרסומים רבים. 
המשך קריאה
התקנת מערכת סולארית יכולה להיות השקעה חכמה. המטרה של מדינת ישראל היא לעודד את ייצור החשמל באופן ידידותי לסביבה ולך יש אפשרות לקחת חלק בכך. כאן ריכזנו עבורך שאלות נפוצות על המערכת במטרה לעזור לך להחליט אם התקנתה מתאימה לבית שלך.
המשך קריאה
אם אתם בבוקר מוזגים מים בקומקום ואתם רואים, כי ישנן חתיכות שלא נעימות למראה בגוון לבן, אז תכירו- זוהי האבנית שמדובר עליה כה רבות בארץ. בגלל שהמים בישראל הם קשים ולכן, מניעת אבנית בכל בית ובית עסק, הינה בגדר חובה. כאשר אין אבנית, ההרגשה וחווית הניקיון היא לגמרי אחרת. גם העור והשיער שלכם, לאחר המקלחת, יהיו רכים הרבה יותר, אם יש לכם מסננים המונעים אבנית.
המשך קריאה
כולנו מדי פעם חולמים חלומות וב90% מהמקרים איננו זוכרים אותם.  אך פעם בכמה זמן קורה שאנו זוכרים חלום שחלמנו. לפעמים זהו חלום שמח,לפעמים עצוב ולפעמים אפילו קורה שאנו חולמים חלום צלול. במאמר זה נגדיר מה הם חלומות וכיצד ניתן לפרש אותם.
המשך קריאה
ישנם סוגים שונים של מכשירי צנטריפוגות, כאשר כל סוג מתאפיין בתכונות משלו. בין הסוגים אותם תוכלו למצוא – צנטריפוגה שולחנית, צנטריפוגה מקוררת, מיני צנטריפוגה ועוד סוגים נוספים הנבדלים או מאלו בגודל, בצורה, בדרך השימוש ובפרמטרים נוספים
המשך קריאה
מכשור מדעי טומן בחובו ממגוון רחב במיוחד של סוגי ציוד, כאשר לכל אחד מהסוגים יש תפקיד אחר וחשוב בעבודה במעבדה. בין המגוון הרחב של המכשירים ניתן למצוא: מכשירים חד פעמיים, מכשירים ניידים, מכשירים רב שימושיים, מכשירים אוטומטיים ומכשירים ידניים
המשך קריאה
אמבט מים למעבדה ניתן למצוא רק בעסקים שייעודם הוא ציוד מעבדה ואילו עסקים שלא קל למצוא מכיוון שלא הרבה אנשים מחפשים את הפריטים הללו. חיפוש אמבט מים למעבדה מתחיל בשיטוט באינטרנט וכניסה לאתרים העוסקים בתחום, ובחלק מהאתרים הללו ניתן למצוא מחירים כך שכבר ניתן לקבל מושג מהו טווח המחירים של מוצרים מעין אלו.
המשך קריאה
כשליש מהחיים שלנו אנו ישנים. מדהים עד כמה אנחנו כבני אדם כלל לא מייחסים חשיבות למה שבאמת מתרחש בזמן שאנו ישנים. אנו זוכרים במעורפל סמלים ותמונות שאנו חווים בחלום אך לרוב החלק החשוב הזה נישכח מיד עם ציחצוח השיניים למעט מקרים חריגים שבהם החלום השאיר עלינו רושם חזק אפילו טראומה. רק לאחר מאורע קיצוני מאין זה אנו מתחילים לחשוב ולנסות להבין את פשר החלום ואת המשמעויות שייתכן והחלום מבקש לכוון אותנו. 
המשך קריאה
יש יחסית הרבה תקלות במכשירים מהסוג הזה: קורזיה כתוצאה מרטיבות, בעיות במסך מגע ולא חסרות עוד תקלות. עקב התלות הגדולה שקיימת אצל רוב האנשים בטבלטים והסמארטפונים הכרחי להביא אותם לתיקון במעבדה מוסמכת. על כן קיבצתי בשבילכם מספר המלצות בנושא החשוב הזה:
המשך קריאה
בעידן החדש עם כל הגילויים החדשים של הארכיאולוגיה, מתגלה שסיפור יציאת מצרים אכן קרה ובדיוק כפי שמתואר בתנ"ך.
המשך קריאה
1-10 מתוך 10

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה