שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> מדע -> מדע כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדע כללי
 

פירוש חלומות כעזר לחיים שלנו


pazit
 
 

פירוש חלומות כעזר לחיים שלנו

כל יום כחלק משיגרת החיים אנחנו קמים בבוקר מצחצחים שיניים ממהרים לעבודה לחוצים חוטפים איזה משהו לאכול מתמלאים בכעסים מחשבות חוזרים חזרה לבית הקטן שלנו שוב אוכלים מתקלחים צופים קצת בטלויזיה והולכים לישון.

כשליש מהחיים שלנו אנו ישנים. מדהים עד כמה אנחנו כבני אדם כלל לא מייחסים חשיבות למה שבאמת מתרחש בזמן שאנו ישנים. אנו זוכרים במעורפל סמלים ותמונות שאנו חווים בחלום אך לרוב החלק החשוב הזה נישכח מיד עם ציחצוח השיניים למעט מקרים חריגים שבהם החלום השאיר עלינו רושם חזק אפילו טראומה. רק לאחר מאורע קיצוני מאין זה אנו מתחילים לחשוב ולנסות להבין את פשר החלום ואת המשמעויות שייתכן והחלום מבקש לכוון אותנו.

חלומות ללא ספק הם תעלומה מרתקת. חלומות יכולים ללמד אותך על התהליך הפסיכולוגי שאתה עובר. חלומות יציפו את הפחדים שלך העצורים בתת מודע שלך. חלומות יכולים להראות לך איך לפעול אחרת איך להיות גמיש יותר רגיש יותר סובלני וחביב.

חלומות מעבירים מסר מדויק ממקור ראשון והוא המוח שלך הם יכולים להתריע על בעיות ממש כאשר הם מתבשלות הם יכולים לעזור לך להתכונן לאירוע קרוב, חלומות חושפים גם את היצירתיות הבלתי מוגבלת שלך והם גם יודיעו לך בצורה של סמלים ותמונות ממש כמו בסרט קולנוע כאשר יש צורך להיכנס שוב למסלול חיים מסודר.

בכדי להבין את החלומות שלנו רבים מאיתנו נעזרים היום באתרי אינטרנט המציעים פירוש חלומות חינם פתרון זה הוא זול ואפילו אמין. בעבר הלא כול כך רחוק בכול כיכר בעיר היה יושב מפרש חלומות עם מילון חלומות בידו וגובה סכום של כסף לא קטן עבור שירות זה. למפרש החלומות היה ספר עב כרס ובו סמלים ולכול סמל היו מספר משמעויות בדיוק כמו היום. לאחר ביקור קצר באתר פירוש חלומות או אצל מפרש חלומות מקצועי אתה מתחיל להבין שאתה בעצם מורכב מאנרגיה, מלא ברגשות ומחשבות שעוברות עליך בזמן השינה. אתה מתחיל לקבל גישה לעולם חדש בעל חוויה שמעצימה אותך ללמוד יותר על פשר החלום והמשמעויות האצורות בחלומות שלנו.

כבר אמרנו בתחילת המאמר הקצר הזה שיש לנו קושי מסוים לזכור את החלום וממש לאחר מספר דקות בבוקר אנו שוכחים את כל החוויה המדהימה שעברנו בלילה. ישנם מספר דרכים שיאפשרו לנו לזכור את החלומות שלך ואני ממליצה לך לקרוא את המאמר איך לזכור חלומות באתר פירוש חלומות. אני חייבת לציין שזה לא יקרה מיד ויש צורך בתירגול אך אני מאמינה שלאחר מספר תרגולים אתה תזכור חלק גדול מהחלום שלך. חשוב לזכור שככול שיהיה לך מידע רב יותר על שהתרחש בחלום כך פירוש החלומות שלך יהיה מדויק יותר ואמין יותר. ככל שתיצבור סמלים ותמונות ממאורעות החלום אתה תגדיל את ההצלחה שלך בחיים. כן, חלומות יכולים לעזור לך בחיי היום יום עם פתרון בעיות, קבלת החלטות, שיפור התיקשורת ועוד. אתה יכול לראות את החלומות שלך ולדמיין אותו כשדה פורה של מידע הממתין ליקצור את הזרעים שניזרעו בו.

חשוב מאוד לזכור שחלומות ממיסים את המחסומים של זמן ומרחב. חלומות יכולים להרחיב את היכולת שלך לדעת דברים שקרו בעבר, יקרו בעתיד, ובמקומות אחרים של מציאות אחרת. חלומות מספקים לך מידע שאתה לא יכול להשיג באמצעים רגילים, חלומות יכולים לפתוח בפניך עולם הרבה יותר רחב ממה שאנחנו מבינים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה