שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> מדע -> מדע כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מדע כללי
 

תיקון IPHONE לכל דורש


מורן אופיר
 
 
מה אין לך סמארטפון? כיום, במיוחד לדור הצעיר, מכשירים סלולרים הם בוודאות אחת מההמצאות המשמעותיות. הם מאפשרים לנו להיות בצורה קבועה בקשר טלפוני עם האנשים היקרים לנו - סבתא וסבא, המכרים או החברים ולפעמים לצערנו הרב גם עם הבנק.

אבל היום אנו נמצאים בעידן טכנולוגי שונה - זמן הסמארטפון, עת שבה הטלפון הוא ללא ספק יותר מעוד מכשיר אלקטרוני הוא גם מחשב קטן, הוא מצלמה, הוא לוח שנה ולאמיתו של דבר חוץ מלעשות לנו קפה בבוקר כבר אפשר לנהל באמצעותו את מרבית הדברים.

לסדרת המכשירים המשפיעים ביותר של שנות ה 2000 ניתן גם לכלול את הטבלט. אותו מתקן אלקטרוני קטן ומתוחכם שיכול בקלילות להחליף מחשב בייתי ולעזור לנו בבית ובעסק ויותר מכל גם לסרטים ומשחקים.

מה שכן בדומה לדברים אחרים בחיים- שבכל יתרון יש חסרון, לצערנו כך גם עם מרבית הטבלטים והסמארטפונים. אין ויכוח שהם ממש נוחים, אולם במרבית המקרים הרכישה שלהם ותחזוקתם מחייבים הוצאה לא קטנה בכלל.

מעבדת תיקונים לאייפון

יש יחסית הרבה תקלות במכשירים מהסוג הזה: קורזיה כתוצאה מרטיבות, בעיות במסך מגע ולא חסרות עוד תקלות. עקב התלות הגדולה שקיימת אצל רוב האנשים בטבלטים והסמארטפונים הכרחי להביא אותם לתיקון במעבדה מוסמכת. על כן קיבצתי בשבילכם מספר המלצות בנושא החשוב הזה:

בחירת מעבדה - מומלץ לבדוק שהחנות (המעבדה) שתבחרו היא אכן טובה זאת אומרת, שמי שעובד בה הם בעלי ניסיון רב ויכולת מקצועית גדולה ולא רק ילדודס שלמדו אלקטרוניקה בתיכון ובטוחים במאת האחוזים שהם שולטים בתחום.

רכיבים חלופיים - בתחום הזה אסור להתפשר ורצוי לברר ולבדוק שהם מתקינים רק חלקי חילוף מקוריים.

אחריות על התיקון - ישנם מקומות שנותנים תעודת אחריות ויש גם כאלה שלא, ולכן רצוי מאוד לברר על נושא זה לפני שמשאירים את המכשיר.

שמרו עליהם

כמו שבטח הסקתם, שגם כשמדובר במכשיר כמו טבלט שימוש מבוקר הוא הפתרון. או במילים אחרות תחזוקו ושמירה על הסמארטפון או הטבלט יכולים לעזור ולמנוע חלק ניכר מהבעיות. דברים לדוגמת מדבקת מגן למסך ומגן טוב יכולים להאריך את חיי מהכשיר, וברור כשמש שגם התייחסות עדינה והימנעות מנפילות, הרי בסופו של יום, מדובר בכלי עדין.

במידה שאתם זקוקים ומחפשים חומר לגבי אביזרים לסמארטפונים והמלצות על טכנאים איכותיים בעיר מסוימת בארץ - http://www.smartmaster.co.il/, גלישה מהנה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה