שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2347
מאמרים: 7334
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> גיל הזהב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גיל הזהב
 
חשוב להפקיד על קווי מסודרים וישרים שזה אחד העקרונות החשובים ביותר של המטבח המודרני שלא מכיל יותר מידי צבעים ומוצרים אלה אוהב לשמור על פשוטות ויופי נקי.  
המשך קריאה
רכישה של כריות ישיבה תהיה מתאימה בעבור כל אחד מכם שיהיה מעוניין להטיב ובצורה משמעותית עם איכות החיים שלו. 
המשך קריאה
אין ספק, כי אחד האירועים הקשים בחיים, הוא הגעה של אחד מן ההורים, או של בן משפחה קרוב למצב רפואי סיעודי. מצב זה, מכיל מורכבות רבה, שכן הוא מכיל בתוכו אוסף של רגשות שלא תמיד יודעים כיצד ואיך נכון להתמודד עמם. במקרים שונים, אולי כבר "התרגלנו" למצב, ואנו מכירים אותו, מאחר וחווינו אותו עם ההורה השני, או עם בן משפחה אחר, אך לעיתים, הראשוניות של המצב, הרגישות, הקושי, וכל נושא העיבוד הוא דבר מרתיע, עד כדי מפחיד, ובאה השאלה, מה עושים?
המשך קריאה
הרגע שבו בני המשפחה מבינים, כי קרוב המשפחה שלהם אינו יכול להסתדר בכוחות עצמו וזקוק לעזרה סיעודית, יכול להיות רגע קשה מנשוא. הוא יכול להכיל בתוכו רגשות של מתח, לחץ וחרדה "ממה יהיה". בין אם מדובר במצב סיעודי שהתרחש עקב תהליך הזדקנות ובין אם מדובר במצבים של מחלה שהתדרדרה, עדיין מדובר על סיטואציה מורכבת שאותה צריך קודם כל לעכל. לאחר שקצת עיכלנו את המצב, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות אשר יסייעו לנו להבין את התמונה הכללית. מה המצב של בן המשפחה? האם הוא זקוק לעזרה חיצונית כמו מטפלת סיעודית? מטפל סיעודי? או אולי מספיק לו שירות  של עזרה במספר שעות בודדות במהלך השבוע, ולא 24 שעות ביממה.
המשך קריאה
בית אבות מוצלח, מאפשר לדייריו להמשיך לחיות חיים מעניינים, כולל חיי חברה. בית אבות, שנקרא היום גם בשם "דיור מוגן", אמור לתת לדייריו מגוון פעילויות בשביל שימשיכו להיות פעילים, מבחינה שכלית וגופנית.
המשך קריאה
אם הסבא האהוב שלכם חוגג יום הולדת או כל אירוע משמעותי אחר, או אם אתם סתם מעוניינים להעניק לו מתנה כלשהי, שתסמל את מקומו הייחודי בחייכם, את אהבתכם והערכתכם כלפיו, ואת הכרת התודה על נתינתו האינסופית, תוכלו לקנות לו מתנה מיוחדת, בכדי לשמח אותו, ולתת לו את ההרגשה שהוא אדם חשוב ומהותי בחייכם.
המשך קריאה
אם חשוב ליקירכם להיות ולבלות בסביבה ירוקה, פרחונית באווירה פסטורלית, זכות אבות בנהריה, זה המקום האידיאלי להעביר חיים שלווים ונינוחים. מדשאות, ספסלים ופרחים הם רק חלק מהאידיליה שהנהלת המקום של בית אבות בנהריה מנסה ליצור. בנוסף, הקרבה לים ולטיילת של העיר נהריה, מעניקה יתרון נוסף המאפשר יציאות קבוצתיות, ישיבה בבתי קפה, הליכה בטיילת וההנאה המצויה בשפת הים תוך שאיפה של אויר צח ונקי.
המשך קריאה
חברת חוגלה קימברלי מעניקה למבוגרים רבים אפשרות שנייה לחיים פעילים ללא עכבות. מדובר כמובן באנשים הסובלים מבירחות שתן וכו', שאינם יכולים להתרחק ממבנה בו ישנם שירותים סמוכים מאד או במקרים קשים יותר אינם שולטים כלל בסוגריהם. 
המשך קריאה
חיתולים למבוגרים ניתן לרכוש בסוגים שונים של ספיגה כאלה ואחרים, הכל על פי הצורך של כל אחד ואחת מכם בהתאם להיקף של הבעיה של בריחת שתן.
המשך קריאה
כפי שידוע לכולנו, בחלוף השנים גופנו מאבד חלק ניכר מיכולותיו ומתרחשת רגרסיה טבעית ביכולות המוטוריות שלו.
המשך קריאה
1-10 מתוך 19 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה