שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> גיל הזהב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גיל הזהב
 

מונעי החלקה באמבטיה


אליחי רובין

:)

 
 

כפי שידוע לכולנו, בחלוף השנים גופנו מאבד חלק ניכר מיכולותיו ומתרחשת רגרסיה טבעית ביכולות המוטוריות שלו. בגיל מתקדם, קשה יותר לשמור על שיווי משקל, וקשה יותר לבצע פעולות יומיומיות שנראו לנו פשוטות קודם. התכחשות להבנה הזאת היא תופעה שכיחה בקרב בני ובנות גיל הזהב. מי מאיתנו לא שמע על מישהו בחדשות שהחליק באמבטיה? למי מאיתנו אין חבר שחווה את החוויה הלא נעימה הזו?

בנוסף להדרדרות ביכולות המוטוריות, הפגיעות אותן יכול גופנו לספוג ללא נזק מתמעטות באופן טבעי. בני הגיל השלישי שחווים נפילה באמבטיה יזדקקו כמעט כדרך קבע לטיפול רפואי מינורי במקרה הטוב, או לשיקום ארוך טווח במקרה הגרוע יותר. המודעות לעניין הנה חשובה ביותר משום שאת רוב המקרים יש ביכולתנו למנוע.מונעי החלקה

לרכישת מונעי החלקה באמבטיה, לחצו כאן

פתרונות למונעי החלקה

אחד הפתרונות שיש לקידמה להציע לנו הם מונעי החלקה לאמבטיה. ישנו היום ענף שלם של פתרונות למניעת החלקה וישנם בעלי מקצוע ובתי עסק שזו התמחותם העיקרית, באפריל 2005 הוציא אפילו מכון התקנים תקן מיוחד (ת"י 2279) לפתרונות אלו.

הפתרון הכי נפוץ ופשוט, שאינו דורש התערבות של בעל מקצוע הוא שימוש בשטיחונים לאמבטיה ולמקלחון. זהו פתרון יעיל למדי מלבד הצורך לשמור עליו נקי מהצטברות של בקטריות ושומנים שעלולים להפוך את השטיח לחלקלק בעצמו. בין הפתרונות הייעודיים לאמבטיות ישנם היום גם מדבקות, סרטים שקופים, ספוגים ורשתות המיועדים בעיקר לאוכלוסיית גיל הזהב.

ניתן למצוא את כל הפתרונות הללו ועוד רבים אחרים באמצעות דפדוף וחיפוש באינטרנט, להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי מקרים ספציפיים, אך חשוב לשים את ליבנו ולא להתעלם מהבעיה.

מקרים של החלקה באמבטיה נפוצים מדי למורת רוחנו, הגברת המודעות לתופעה ויישום לפחות אחד מעשרות הפתרונות הנגישים בשוק של היום, יכולים לצמצם את התופעה בעשרות אחוזים ולהעלות את רמת חיינו בצורה מיידית וללא מאמץ רב. אז עד הפעם הבאה שתשמעו ברדיו על קשישה ששברה את האגן כי החליקה באמבטיה, אל תאמרו לי זה לא יקרה, הקדימו תרופה למכה ופתרו את הבעיה בסביבת המגורים שלכם בהקדם האפשרי, לא רק שזו אינה בושה, זוהי חובתנו לשמור על עצמנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה