שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> גיל הזהב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גיל הזהב
 

סוגים שונים של חיתולים למבוגרים


ניב ל
 
 

חיתולים למבוגרים ניתן לרכוש בסוגים שונים של ספיגה כאלה ואחרים, הכל על פי הצורך של כל אחד ואחת מכם בהתאם להיקף של הבעיה של בריחת שתן.

 

חיתולים למבוגרים עם רמות ספיגה שונות

אנשים רבים אשר מעוניינים לרכוש חיתולים למבוגרים לצורך השימוש של קרובי המשפחה שלהם. יחד עם זאת, חשוב מאד להבין מה בעצם ניתן להציע לכם ולקרובים שלכם הלכה למעשה. אין  זה סוד כי אחד מן היתרונות הבולטים של חיתולים למבוגרים, היא העובדה כי מדובר לא על דגם אחד כזה או אחר. מייצרים בעצם מספר דגמים שונים אשר ניתן להבדיל ביניהם לא רק לפי הגודל שלהם - אלא גם לפי רמת הספיגה שלהם - ומדובר על דבר שהוא קריטי ומכריע בבחירה של חיתולים למבוגרים ללא כל עוררין.

 

מה הן רמות הספיגה של החיתולים הללו?

לחיתולים למבוגרים יש כמה רמות ספיגה בסדר עולה: Normal, Super, Super night, Ever night. ככל שאנו בעצם עולים ברמה, כך יכולת הספיגה של החיתולים למבוגרים עולים. הרמות הנמוכות יחסית (אלו שאין בהן את המילה night) מומלצות לרכישה במיוחד ע"י מוסדות. במוסדות סיעודיים, קיים צוו תאשר יכול לבדוק את המטופלים באופן קבוע, וגם דואג להחלפה של חיתולים למבוגרים בכל מספר שעות.

לעומת זאת, שתי הרמות הגבוהות יותר, הן מומלצות במיוחד לצרכן הביתי. הסיבה לכך היא, כי לא תמיד יש לכם את הזמן והיכולת להחליף את החיתול לאדם המטופל בכל 3 או 4 שעות. על כן, מומלץ מראש פשוט לרכוש את חיתולים למבוגרים ברמות הספיגה הגבוהות יותר - וכך אפשר להחליף את החיתול כל 12 שעות, כשהחיתול יכול לספוג יותר מ2 ליטרים של שתן!

 

מדוע חשוב להקפיד על כך?

שימו לב, שרכישה של חיתולים למבוגרים עם רמות ספיגה גבוהות, הם לא רק בגדר המלצה. כאשר רוכשים חיתולים למבוגרים, יש לשים לב שבמידה ורמת הספיגה היא נמוכה ביחס לכמות השתן שבסופו של דבר נפלט - אזי החיתול פשוט יפסיק לעבוד, השתן יברח החוצה, ותיווצר תחושת רטיבות. כדאי להימנע ממצבים אלו שאינם נעימים, ושפוט לרכוש חיתולים ברמות ספיגה גבוהות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה