שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות כללי
 

שקמה חיתולים למבוגרים


אמנון
 
 

אנשים הסובלים מקושי בשליטה על הסוגרים נאלצים להתמודד עם הבעיה בכל מקום בו הם נמצאים. מקומות אלה כוללים גם את הבית, מקום העבודה, מקומות הבילוי וכן ביקורים אצל חברים או קרובי משפחה. לעיתים קרובות המקום הכי בעייתי נחשב למקום העבודה מכיוון והצורך התמידי להתפנות יכול להקשות על שטף העבודה ולא תמיד מרגישים בנוח לשתף את הממונים אודות הבעיה. מצב זה יכול לגרום לתפיסה שגויה מצד הממונים היכולים לראות את העובד כמתחמק מעבודתו, עצלן או לא רציני ומזלזל במקום העבודה.

פתרונות אפשריים

מבין הפתרונות הקיימים בשוק ניתן למצוא שקמה מכנסונים למבוגרים, סופגנים למבוגרים, חיתולים למבוגרים שקמה ומוצרים נוספים. מוצרים אלה מקלים מאוד על העובד במקום עבודתו הנדרש להתמודד עם בעיה של חוסר בשליטה על הסוגרים. בדרך זו ניתן להקל על ההתמודדות היום יומית, להקל על הלחץ והחרדה המלווה לפעמים את התמודדות זו. האמצעים האלה מפחיתים את מספר הפעמים הגבוה של ביקורים בשירותים הנדרש לאורך שעות היום, בכל יום.

אימוץ גישה של פתיחות ושיתוף

מלבד השימוש באמצעים החיצוניים לעזרה כגון חיתולים למבוגרים שקמה, שקמה מכנסונים למבוגרים וגם סופגנים למבוגרים, ניתן לאמץ גישה של שיתוף ופתיחות. גישה זו לא יכולה כמובן להיות תחליף לאמצעים פרקטיים אלה אך היא יכולה להביא להתחשבות גדולה יותר ותחושת הקלה ורוגע. שיתוף במקום העבודה, ובמיוחד שיתוף הממונים במקום העבודה, יכולה במקרים רבים להביא לגישה המתחשבת בצרכים הייחודים של המתמודד עם בעיה פיסיולוגית זו. כמו כן הגישה יכולה להביא לתפיסה נכונה את העובד במקום העבודה.

שותפות במקום העבודה

השיתוף במקום העבודה שיכול להגיע כתוספת לשימוש בחיתולים למבוגרים לדוגמא יכול גם להביא לגילוי על אנשים נוספים המתמודדים עם אותה הבעיה. הקושי בשליטה על הסוגרים הוא תופעה נפוצה מאוד, הרבה אנשים, גברים ונשים, מתמודדים עם קושי זה אך מכיוון וכמעט ולא מדברים על התופעה קשה מאוד לדעת על כך. במקרים רבים לאחר השיתוף מתגלה כי לא מדובר באדם בודד אלא זוהי מעין צרת רבים. הדבר נכון במיוחד עבור אנשים שעברו את גיל שישים וחמש.

הצורך בהתמודדות במקומות נוספים מלבד מקום העבודה

מקומות נוספים הדורשים התמודדות עם התופעה ושימוש במקרה הצורך בחיתולים למבוגרים שקמה, שקמה מכנסונים למבוגרים, או סופגנים למבוגרים יכולים להיות מקומות בילוי, ביקורים אצל חברים ומשפחה, חוגים וטיולים. פעילויות ספורט גם דורשות התייחסות כגון ריצה, הליכה, התעמלות מכשירים וריקוד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה