שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> גיל הזהב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גיל הזהב
 
כפי שידוע לכולנו, בחלוף השנים גופנו מאבד חלק ניכר מיכולותיו ומתרחשת רגרסיה טבעית ביכולות המוטוריות שלו.
המשך קריאה
מעבר למסגרת של דיור מוגן, גם אם מדובר במסגרת יוקרתית ומצויינת, הוא תהליך קשה מאד. מדובר בעצם בסיום של פרק משמעותי וארוך מאד בחיים.
המשך קריאה
אם יש כל מיני עבודות בבית שתמיד חלמת לדעת לעשות אך בסופו של דבר היית מחפש בעלי מקצוע כאלה או אחרים, היום אתה יכול לשנות את הדברים. היום, בעזרת אתר האינטרנט המופלא שלפניך, אתה יכול ללמוד לעשות לבד הרבה מאוד עבודות בית, וזה יכול לגרום לך לאושר גדול
המשך קריאה
אם שמעתם על הדיור המוגן הציבורי ואתם תוהים מדוע לבזבז מכספכם הפרטי כאשר אתם יכולים לזכות מסבסוד של המדינה, חשוב שתדעו מספר דברים חשובים אשר יעזרו לכם להחליט האם להגיש בקשה לדיור מוגן ציבורי או דיור מוגן פרטי.
המשך קריאה
כבר בחרתם את האטרקציות לאירוע? הגיע הזמן לחשוב על סוגית המזון. אין זה משנה אם זה אירוע לילדים או דווקא אירוע למבוגרים, האוכל הוא פרט קריטי. כשהמשתתפים יפסיקו לשחק הם כנראה יהיו מאוד רעבים. מזל שעכשיו באפשרותכם להתרשם ממגוון אופציות קולינריות מוצלחות.
המשך קריאה
  בשל העלייה בתוחלת החיים וסגנון החיים החדש של קשישים רבים שמזמן העידן המודרני, ניתן לראות שינוי גם בצורות המגורים השונות של האוכלוסייה המבוגרת. בניגוד לעבר, יותר ויותר קשישים בוחרים לעבור לגור בסביבת מגורים תומכת ומיוחדת לגיל השלישי בהתאם לצרכיהם ולרמת תפקודם מסיבות שונות. צורות המגורים הנפוצות ביותר היום הן דיור מוגן או בית אבות וכל אחת מצורות מגורים אלו מאפשרת מגורים בסביבה תומכת לאנשים מבוגרים. מה יש לשקול לפני בחירה בדיור מוגן או בית אבות? להלן כל עצות מועילות. 
המשך קריאה
מאמר זה בא לתת מידע נוסף לגבי בתי דיור מוגן. המאמר נועד לקשישים המהווים חלק מאוכלוסיית גיל הזהב ומעוניינים להמשיך לנהל אורח חיים עצמאי ברמה גבוהה ובסביבה בת גילם, לקרובי משפחתם ובכלל לקוראים הרוצים לקבל מידע נוסף לגבי התחום הרחב הזה.
המשך קריאה
האפשרויות לטיפול סיעודי לקהל הדתי הוא מגוון ביותר. במקרים רבים ניתן לשכור את שירותיו של מטפל יהודי, ולא עובד זר – מה שנפוץ מאוד בתחום המטפלים הסיעודיים.
המשך קריאה
כפר סבא היא אחת הערים הותיקות בארץ, יותר ותיקה אפילו מהמדינה עצמה. בתור עיר שכזו, היא מאכלסת בתוכה יותר מ-20 אלף קשישים ומבוגרים, שהם כרבע מ-80 אלף התושבים שבה. כיוון שכך, היא מהווה מרכז לדיור מוגן ובתי אבות בכל איזור דרום השרון, ובמקרים רבים אפילו קשישים שאינם מהסביבה בוחרים להעתיק את מקום מגוריהם אל דיור מוגן בעיר כפר סבא.
המשך קריאה
  במאמר הבא תוכלו ללמוד על כמה שיקולים חשובים בבחירת בית אבות.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 20

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה