שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 
לפני חג הפסח ראש הממשלה הודיע על מענק של 500 ש"ח עבור כל ילד שמתקבלת עבורו קצבת ילדים. בנוסף להך, ילדים עם מוגבלות זכאים למענק נוסף של 500 ש"ח נוספים. אך זוהי רק טיפה בים לעומת העזרה והתמיכה שאותן משפחות זקוקות לה. התקופה הממושכת בבית של ילדי החינוך המיוחד הביאה איתה נסיגה רבה בהתפתחותם והתקדמותם של הילדים. סוף סוף בכירי הממשל הבינו כי המצב הזה עבור ילדי החינוך המיוחד לא יכול להימשך וכך לאחרונה הם חזרו לספסל הלימודים במתכונת קצת שונה.
המשך קריאה
אחת התופעות הנפוצות ביותר בעולם אצל ילדים ותינוקות היא הנושא של עצירות. מערכת העיכול הרגישה של תינוקות מועדת להשפעה בקלות מכל גורם חיצוני וקשה להם להתמודד עם שינויים הקשורים למזון. על טיפול טיבעי בעצירות תינוקות.
המשך קריאה
החלטתם ללכת על תוכנית תמ"א 38?- החלטה נבונה! אך לפני החתימה על הסכם בדקו כי כל הסעיפים החשובים אכן מופיעים בו.
המשך קריאה
ישנן סיבות רבות לכך שמשפחות נהנות מטיפול משפחתי. אם אתם חושבים על ייעוץ משפחתי, זה כשלעצמו מסמן שאתם זקוק לו; עם זאת, אם אתם עדיין באוויר בקשר לזה, הינה כמה סיבות לכך שאתם עשויים להזדקק לייעוץ משפחתי:
המשך קריאה
יש כמה מקורות מידע שבהם הורים לתינוקות יכולים להשתמש על מנת לבחור מוצרים טובים. עבור הורים לתאומים למשל, אחת השאלות החשובות ביותר היא איזו עגלה לקנות.
המשך קריאה
כמעט כמו בכל קניה, הדבר הכי חשוב לפני קניית תיק עגלה לעגלת הפעוט היא הגדרת תקציב. כך, על דרך האלימינציה תנפי את כל התיקים שאינם בטווח המחירים שהגדרת לעצמך ותחסכי לעצמך זמן יקר של חיפושים.
המשך קריאה
מתעניינים בגני ילדים ברחובות? צריך לדעת שברחובות יש מסגרות חינוכיות לגיל הרך מכל הסוגים. כולם משקיעים בפיתוח היכולות של הילדים ושומרים על סדר וניקיון. ישנם גנים פרטיים ועירוניים שנבדלים בעיקר בכמות הילדים בכיתה וכמות הגננות.
המשך קריאה
סוף שנה מתקרבת בצעדי ענק ויש כמה דברים שצריך לקחת לתושמת ליבנו, כמו למשל משהו שהורים וגננות בדרך כלל לא חושבים עליו עד הרגע האחרון, מתנות סוף שנה.
המשך קריאה
להפיק מסיבת רווקות זה עניין לא פשוט. זה אירוע חשוב כמעט כמו החתונה העצמה, זהו מאורע בו את יכולה להבחן על רמת המקוריות וההשקעה שלך. 
המשך קריאה
אם הילדה שלך רוצה תסרוקת מורכבת ומעניינת לאירוע כלשהו, אין ספק שהצמה היא התסרוקת הכי טובה. ניתן לבצע תסרוקות צמה מורכבות שיגרמו לילדה שלך לשמוח מהתסרוקת החדשה שלה
המשך קריאה
1-10 מתוך 50 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה