שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2367
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות אחרת
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות אחרת
 

וטרינר בבאר שבע מסביר על טיפול בבעלי חיים בקיץ


aviisraeli
 
 

הקפידו למלא את קערת המים

מספר פעמים ביום יש למלא את קערת המים של חיית המחמד במים טריים וקרירים. הוסיפו קרח לקערת המים, הכלב יודה לכם מאוד על כך וישמח לגלות את הפינוק הקריר בתום טיול ארוך. כלבים הסובלים מחום ייהנו ללעוס קרח כבר במהלך הטיול. שימו לב, ישנם זנים של כלבים הזקוקים למיזוג אוויר בבית. לקבלת הנחיות ספציפיות והתייעצויות לטיפול נכון בזן מסוים של כלבים או חתולים כדאי לייצור קשר עם וטרינר בבאר שבע בעל ניסיון.

חטיפים קרים לכלב

ממש כפי שאנו נהנים לקרר את עצמנו עם מאכלים קרים במהלך הימים החמים כך גם הכלב והחתול. נסו להציע להם פינוקים קרים ואחסנו חטיפים במקרר. חשוב להקפיד לאחסן את המזון של הכלב או החתול במיקום קריר ויבש, שימו לב לפלישה של נמלים ושאר חרקים אל שקי האוכל או אל קערת האוכל.

גם כאשר הקפדנו היטב למלא את קערת המים ולקרר את הבית באמצעות מזגן ושאר אמצעי קירור עלינו לגלות ערנות לתסמינים של התייבשות או מכת חום. שימו לב להתנהגות חריגה של חיות המחמד במהלך הימים החמים ובעיקר לאחר פעילות גופנית מאומצת. כאשר מזג האוויר חם מאוד יש להימנע ככל האפשר מביצוע פעילות גופנית מאומצת עם חיות המחמד, את הטיול הארוך תבצעו בשעות הערב או השכם בבוקר כאשר מזג האוויר מעט קריר יותר. דגש נוסף יש לשים על אוורור המתחם בו שוהה חיית המחמד, אין להשאיר בעלי חיים בתוך רכב סגור אפילו למשך דקה אחת. אם בעל החיים שלכם מגלה סימני מצוקה כדאי לפנות מיד אל וטרינר חירום באר שבע לקבלת ייעוץ וטיפול מתאים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה