שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2266
מאמרים: 7267
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 
כמעט כמו בכל קניה, הדבר הכי חשוב לפני קניית תיק עגלה לעגלת הפעוט היא הגדרת תקציב. כך, על דרך האלימינציה תנפי את כל התיקים שאינם בטווח המחירים שהגדרת לעצמך ותחסכי לעצמך זמן יקר של חיפושים.
המשך קריאה
החלטתם ללכת על תוכנית תמ"א 38?- החלטה נבונה! אך לפני החתימה על הסכם בדקו כי כל הסעיפים החשובים אכן מופיעים בו.
המשך קריאה
מתעניינים בגני ילדים ברחובות? צריך לדעת שברחובות יש מסגרות חינוכיות לגיל הרך מכל הסוגים. כולם משקיעים בפיתוח היכולות של הילדים ושומרים על סדר וניקיון. ישנם גנים פרטיים ועירוניים שנבדלים בעיקר בכמות הילדים בכיתה וכמות הגננות.
המשך קריאה
סוף שנה מתקרבת בצעדי ענק ויש כמה דברים שצריך לקחת לתושמת ליבנו, כמו למשל משהו שהורים וגננות בדרך כלל לא חושבים עליו עד הרגע האחרון, מתנות סוף שנה.
המשך קריאה
להפיק מסיבת רווקות זה עניין לא פשוט. זה אירוע חשוב כמעט כמו החתונה העצמה, זהו מאורע בו את יכולה להבחן על רמת המקוריות וההשקעה שלך. 
המשך קריאה
אם הילדה שלך רוצה תסרוקת מורכבת ומעניינת לאירוע כלשהו, אין ספק שהצמה היא התסרוקת הכי טובה. ניתן לבצע תסרוקות צמה מורכבות שיגרמו לילדה שלך לשמוח מהתסרוקת החדשה שלה
המשך קריאה
ים. אנחנו רוצים שהחגיגה הזאת תיזכר אצלו כיום הכי טוב בחייו. לארגן מסיבה מא' ועד ת' זו בהחלט טרחה, אבל עם תכנון מוקפד, אפשר להרים חגיגה בזמן קצר, בעלות נמוכה ובלי לבזבז על כך זמן מיותר.
המשך קריאה
בקשות מצד הורים להוצאת צו מניעה אשר ימנע מן ההורה שאינו משמורן להעתיק את מקום מגוריו ביחד עם הקטינים לאחר הגירושין הפכו לתופעה נפוצה בדיני המשפחה בישראל. הגם שמדינתנו קטנה, ניתן לראות כי בתי המשפט לענייני משפחה מתייחסים בכובד ראש לסוגיית העתקת מקום המגורים לאחר הגירושין, בשל ההשפעה הרת הגורל שעשויה להיות למעבר על הקשר בין הקטינים לבין ההורה שאינו משמורן
המשך קריאה
כשאנו חושבים היום על עיצוב חדרי ילדים ומה לקנות לקטנים שלנו, חשוב להבין שהכללים השתנו לא מעט מאז היותנו בגילם. כל הפרטים.
המשך קריאה
כל מערכת יחסים שיא בין גבר לאישה צריך לתחזק. לא תמיד הכל יכול היות מובן מאליו וכל צד נדרש לבצע מוות עבור הצד השני. כמובן שלא מדובר על הסכם בין שני הצדדים, אלא מדובר על אורח חיים בריא בין שני אנשים שהתחייבו האחד לשנייה ואוהבים עד מאוד. אחת המחוות היפות ביותר שאתה יכול לעשות עבור זוגתך היא להביא לה פרחים והיום בכל חנות פרחים באשדוד תוכל למצוא סוגים רבים, צבעים מרהיבים וסידורים מרשימים עבורה. השאלה היא מתי להביא לה פרחים? התשובה הברורה לשאלה זו היא כל הזמן ותמיד תמצא סיבה טובה להביא לה זר מיוחד.
המשך קריאה
1-10 מתוך 46 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה