שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

בדיקת אבהות – מהן השלכות הבדיקה?


מיכל ז

מיכל ז

 
 

יש מצבים שונים שבהם גבר לא בטוח לגמרי שהוא אבא של הילד לכן כדי לבדוק זאת עליו לבצע בדיקת אבהות שתחשוף את האמת. כיום בדיקת אבהות לא נעשית כמו בעבר בצורה פולשנית של הכנסת מחט על מנת לקחת דם אלא על ידי הכנסת מקל קטן לפה ולקיחת דגימת רוק כדי לבדוק האם הגנים של הילד זהים לאביו.

במידה ובדיקת אבהות מראה כי אכן הגבר הוא האבא של הילד האב חייב לקחת אחראיות על הילד וזה אומר שהוא צריך להיפגש איתו ולשלם מזונות ילדים. עו"ד לגירושיןקובע כל אלו. תביעת גירושין תוגש על ידי שני הצדדים אך תביעת אבהות מגישה האישה של הילד בשביל מישהו שלא מוכן להכיר בו ואפילו הוא טוען שזה לא הילד שלו. התביעה תוגש אל עו"ד לגירושין והוא יטפל בכל הנושא תוך ניסיון לעשות הכל לטובתו של הילד.

האימא מגישה תביעת אבהות אל עו"ד לגירושין כדי שהאבא יעמוד בתשלום של מזונות עד אשר הילד יהיה בן 18, על מנת להסדיר הסדרי ראיהאשר בזכותם האב ייפגש ויבלה עם הילד שלו באופן קבוע, הרי טוב שלילד יש שני הורים לכן חשוב מאוד כי הילדים יבלו בחברת ההורים שלהם כמה שיותר.

תביעת אבהות תוגש לבית המשפט לענייני משפחה אשר הוא יחליט כי האב צריך לעשות בדיקה של אבהותולפי הבדיקה יוחלט אם הגבר אכן אבא של הילד והאם הוא חייב לשלם מזונות ילדים ולדאוג שיהיו הסדרי ראיה תקינים.

בדיקת רקמות צריכה להתבצע באישורו של בית המשפט או לפי דרישתו של עו"ד לגירושין. אם יש מצב שהבדיקה כי אכן זהו אביו של הילד לא תהיה בסופו של דבר לטובתו של הילד האב לא יהיה חייב לעשות את הבדיקה הרי טובתו של הילד היא ערך עליון משום שהוא רגיש מאוד בין הוריו ולעולם יש לזכור כי הוא ילד קטן וקשה לו להתמודד עם דברים שמבוגרים יכולים בקלות רבה להתמודד עימם.

בדיקת אבהות היא חשובה לטובת הילד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה