שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

בחירת מיטת מעבר לתינוק


לולה
 
 

 

פתאום אנחנו הורים

חשש כבד מאוד שליווה אותי בתקופת הריוני הראשון היה כיצד אצליח להגן על הפעוט שיוולד בקרוב, איך אוכל למשל לצאת עמו החוצה ולהכניסו לאוטו מבלי להשתגע מלחץ?

לאחר השקעת מחשבה וחפירה עמוקה באתרים מקצועיים גיליתי פתאום איך לפעול - עליי לרכוש מוצרי תינוקות באופן מלומד. רק ככה ניתן להיות מוכנה ומזומנה להיות אמא אווזה כפי שקיוויתי להיות.

מיטות תינוק

בימינו, עולם מוצרי הפעוטות עמוס באינספור מותגים של אביזרים כאלה ואחרים, שכל אחד ואחד מהם מנסים להתמקם כראשונים בין מתחריהם. גם אם ייתכן שמרביתם הגדול מחזיקים בתו תקן מיוחד המצביע על איכות, אנו כהורים חייבים להכיר כהלכה את הניואנסים מעבר למידע בחוברת.

אחת הדוגמאות הינה הפעם בה אנו מתנסים בשמחה במשהו עליו קיבלנו המלצות רבות מבעלי ניסיון מרוצים. אך לצערנו, אנו לאט מבינים שכשם שלא תמיד כולם חולקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל תינוק חווה את אותה ההנאה מהמוצר שכה היללו באוזנינו. לכן אני אומרת לכם, זוגות הורים צעירים וסקרנים, לדסקס היטב על המוצרים לפני ולא אחרי הרכישה אותה אתם מתכננים.

אז כיצד קונים מוצרי תינוקות כהלכה?

הכלל הראשי שכדאי לדעת הוא כלל שלפיו כדאי לבצע הפרדה מוחלטת בין האביזרים שאפשר לקנות במהלך ההיריון, לבין האביזרים אותם כדאי להתאים ישירות לנתוניו של הפעוט ולכן עדיף להמתין קצת עם הקנייה שלהם.

בין האביזרים אותם אפשר לקנות לפני הלידה ניתן למנות: מנשאי גב לתינוק, מזרון, אוניברסיטה לקטנטנים ועוד. אבל בין האביזרים עמם רצוי לחכות ניתן למנות: כיסא בטיחות לאוטו ובוסטר.

מדוע ראוי לחכות עם הקנייה של המוצרים והאביזרים הללו?

סיבה ראשית שבגללה אני ממליצה להמתין הינה סיבת ההתאמה המקסימלית לנתוניו של הפעוט. פעמים רבות מאוד, אנו נלמד כי אף על פי שרשום על אביזר מסויים שהוא ממש מתאים לגילאי לידה עד 2, בפועל הוא לא כל כך מתאים. ככה לדוגמה - מדי פעם נרכוש חולצה לפי מידה רגילה, אך אז נבין שהיא כלל וכלל לא מתאימה.

צריכים עזרה? http://www.baby-o.co.il/מיטת-מעבר ודעו כי אכן נמצא מידע רב מאוד שבלי שום ספק יעזור לכם, זוגות הורים טריים, לחוש בטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה