שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

גני ילדים ברחובות


שיווק נכון
 
 

מחפשים גני ילדים ברחובות? ברחובות יש מסגרות חינוכיות לגיל הרך מכל הסוגים, הכוללים מעונות,משפחתונים, גנים, פעוטונים וכדומה. בכל אזור בעיר יש כמה גני ילדים למען נגישות וקירבה מירבית לילדים ולהורים. ברחובות כמו בכל עיר אחרת בישראל יש הקפדה על ניקיון וסדר,והשקעה במגוון של אביזרים וצעצועים לרווחת הילדים. כמו כן בגני ילדים ברחובות  שמים דגש על לימוד של תחום המוסיקה, הבנה בתחום הטבע, חגי ישראל וכמובן חינוך ופיתוח היכולות המאפיינות את כל רמת הגיל של הילדים.

המסגרות החינוכיות לגיל הרך ברחובות עד גיל חובה ברובן פרטיות כאשר מגיל שלוש חובה יש עירוניות וגם פרטיות. הרבה מהגנים הפרטיים פועלים גם בחופש הגדול למעשה עד ל 11 לאוגוסט, עניין שחוסך להורים כאב ראש בלמצוא תעסוקה לילדים בחופש. ישנה מגמה היום לנהל דף פייסבוק לגן ובו לשתף את ההורים בתמונות של ילדיהם מאירועי הגן ולהעביר הודעות חשובות להורים.

בגני הילדים הפרטיים יש לרוב כ5 מטפלות על כ 25 -30 ילדים, כאשר בגנים העירוניים יש כ2 מטפלות על אותה כמות ילדים. מיותר לציין שביחס כזה בגני הפרטיים כל ילד זוכה ליותר תשומת לב וטיפול מאשר בגנים העירוניים. ישנה התלבטות האם ילד בגיל שלוש מספיק בשל לעבור לגן עירוני או שעדיף להמשיך עוד שנה בגן פרטי. הרבה אמהות מגיעות למסקנה שכל תלוי במוכנות של הילד. עיקר הדעות בעד גן עירוני בגיל שלוש היא תרומה יותר טובה להתפתחות הילד מבחינת קבלת יותר עצמאות ופחות טיפול צמוד של הגננת לעומת זאת ילדים שעדיין לא נגמלו לגמרי וצריכים עזרה ימצאו קושי שכן לא תמיד תהיה גננת לעזור להם באותו רגע. בנוסף בגיל זה הילדים מתחילים לפתח כישורים חברתיים וילד שעוד לא פיתח את היכולת הזאת טוב יכול ללכת לאיבוד ולפצות בהתנהגות לא טובה בשביל תשומת לב. כאשר בגן פרטי הגננת יותר נמצאת בסביבה ויכולה להתערב ולעזור לילד במצבים חברתיים שונים.

בעת החלטה לאיזה מסגרת חינוכית לגיל הרך ילך הילד שלכם מומלץ לחפש באינטרנט ולקבל מידע על הגן מהאתר אינטרנט או דף הפייסבוק וכמובן להגיע פיזית למקום ולהתרשם בעצמכם. בדיקה זאת חשובה ושווה את הזמן והמאמץ כי הילד יהיה בגן לפחות את השנה הקרובה.

למעוניינים בגני ילדים ברחובות ומעון פרטי תבדקו את "הבית של גלי" שמספק את הדברים החשובים שצריך בגיל הרך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה