שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

הליכון לתינוק


emma lion

הבלוג של אמה

 
 

 

 בדרך להיות הורים?

כשתינוק חדש מצטרף מדובר בהתרגשות גדולה כמו גם תחושת אחריות רצינית. הימים הראשונים מאופיינים בדאגה רבה, נוח לו בלול? התינוק אכל מספיק? לא כואב לו? ובלא מעט קביעות קריטיות שאתם, ההורים, צריכים להתעסק ולהתמודד איתן.

החלטה מהותית שייכת לציוד ולריהוט שאותו תרכשו מהרגע הראשון התינוק יזדקק לציוד, יתר ע''כ היות שמדובר בעולל זעיר, על הציוד והריהוט להיות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר, מבחינת האיכות והעמידות. מסיבה זו יש צורך להשקיע זמן ומאמץ, לוודא את המוצרים ולקנות רק מוצרים איכותיים שהתינוק יהנה מהם.

טרמפולינה לתינוק

לא חשוב באם רוכשים צעצועים, כיסא בטיחות או כל דבר עבור הקטנצ'יק, כאשר זה מגיע להחלטה כ"כ משמעותית, עלינו להתחקות אחר אי אלה משתנים עיקריים. ניתן להניח שהמוצרים יפים על המדף, אך נסו שלא לקבוע בהתאם לאריזה. אף העגלה הטובה ביותר יכולה להתברר כלא נוחה ולאו מתאימה. יש להיזהר ממצבים של בחירת אביזר מסוים ע"פ מראה חיצוני.

האם המוצר מתאים?

הפרט הראשי שיש לברר לגבי מוצר שעומדים להביא נוגע למידת הבטיחות שלו. האביזר יכול להיתפס יפה על המדף, אבל אם אינו ממלא תקני הבטיחות המתאימים, האביזר חסר טעם. אף אם המוצר הוא מיטה, עגלה וכול מוצר שקיים, באם התינוק יעשה בו שימוש חשוב שזה יהא מיועד לתינוקות בגילו.

דבר חשוב נוסף, דבר שהוא מותאם במיוחד לתינוקות, יהא בטוח לשימוש גם מבחינות אחרות, לדוגמא החומרים שמרכיבים את המוצר. יש הרבה פרטים שלא דנים אודותיהם בתור סכנה, אבל למעשה ייתכן והם יתגלו כלא בטוחים לשימוש. הצורה של המתקן, למשל, עשויה להיות קיצונית והפעוט עשוי להפצע. מפאת זאת ללא תקן הבטיחות, לאו קונים הביתה.

משפחות יקרות, עשו זאת חכם!

כשנכנסים לראשונה לבית עסק נדמה לנו שכל מוצר ממש חשוב לרכוש, אך בעצם, מפתח קניות אותנטי לא אמור לכלול מאות רהיטים ומוצרים. תמיד קיים מצב שחברים וקרובי משפחה יתנו ציוד ישן, וגם במקרה שלא, תינוקכם צריך תחילה לריהוט בסיסי למדי.

זה לגמרי מיותר להתפרע ולרכוש כל מוצר ורהיט שיש בחנות. תכננו בבית רג'יסטר מסודר, וכשיגיע זמן הקניות, תיצמדו אליה. אין להתפתות לטריקים שיווקיים פריטים שנראים לכם כרגע יוקרתיים למדי. קנו בחוכמה, השוו מחירים וקנו רק רהיטים שאתם באמת צריכים במחיר הנמוך ביותר. באופן זה לא תוציאו הרבה ותצליחו להשיג כל מה שצריך בלי קשיים.

יום הלידה מתקרב? מהותי לבחון הטיפים כאן בכדי לרכוש בשכל. בכלל לא תמיד אביזר היוקרה טוב מאחרים, גם במקרה שזה אביזר שכולם מכירים. בררו שהמראות לאו מסנוורים את עיניכם ושבחרתם בהתאם לצרכים האמיתיים. לקבלת מידע לגבי עגלות, בוסטרים ועוד קראו ב-הליכון לתינוק. כולי תקווה שהשכלתם להורים הטריים. שאו ברכה ובהצלחה בתהליך!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה