שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

חדר ילדים דינאמי


עידן

 

דרים לנד cilek | חדרי ילדים

הצטרפו עוד היום למועדון הלקוחות המרוצים שלנו!

טלפון: 03-6026090

http://www.dland.co.il/shop/

 
 

 

בניגוד לחדר שינה של מבוגרים, חדר שינה לילדים הוא משהו אחר לגמרי. חדר שינה לילדים הוא בעל משמעות רבה יותר ולו בשל העובדה שהוא משמש את הילדים להרבה מאוד פעילויות במהלך היום. אם כל זה לא מספיק, הרי שחדר ילדים הוא לא סתם חדר דינאמי ואקטיבי. כפי שעל ההורים לרכוש לילדיהם נעלים ובגדים בתדירות גבוהה, בשל תהליך הגדילה הטבעי המהיר שלהם, כך יש גם צורך לספק לילדים פריטי ריהוט מתאימים. התאמת ריהוט ילדים דינאמית היא כזאת שתבטיח התאמה מושלמת בין גיל הילד, משקלו, העדפותיו, וצרכיו המשתנים, לבין הריהוט שבחדרו. חלק מפריטי הריהוט ישמשו את הילד לאורך שנים ארוכות ואחרים יוחלפו בהתאם לצורך.  

כבר לא תינוק

מי שנכנס לחדר ילדים, אפילו כאשר הילד לא נמצא בתוכו, יכול ללמוד הרבה מאוד על הילד, על הגיל שלו, המשחקים שהוא אוהב, יכולת הציור שלו, וכן הלאה. אפילו פריט ריהוט בסיסי, כמו מיטת ילדים, יכולה לספר האם מדובר בתינוק שרק נולד, בילד שהולך לבית הספר היסודי, או בילד מבוגר יותר. מיטת מעבר, למשל, מסמלת עבור הורים גאים רבים, את השלב שבין הינקות לבין הילדות. מיטה כזו אומרת שהילד הולך וגדל, והוא כבר לא תינוק. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמיטת מעבר שכזאת איננה רק סמל לתהליך של גדילה. היא גם מאפשרת לספק לילד הגדל והולך סביבת שינה בריאה יותר.

חדר משולב

במבט ראשון, חדר ילדים הוא פשוט חדר נוסף בבית. אבל כשחושבים על הדברים קצת יותר לעומק מתגלה תמונה אחרת לגמרי. חדרי שינה לילדים מספקים לילד את המקום שבו הוא ישן את מנוחת הלילה ולעיתים גם במהלך היום. חדר הילדים גם ישמש את הילד להכנת שיעורי הבית, לאירוח חברים ולשעות ארוכות של משחקים, כיף והנאה. הסיבה שחדר הילדים מרכז פעילויות רבות כל כך בחייו של הילד מתבטאות באביזרי הריהוט הרבים שההורים צריכים לדאוג לספק לילדיהם. מיטה נוחה, שולחן כתיבה, כיסאות בריאותיים, כונניות לספרים וכמובן ארון בגדים נאה, יאפשרו לילדים בני כל הגילאים להפיק את ההנאה הרבה ביותר מהחדר הפרטי שלהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה