שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

חדרי ילדים - לא מה שהיה פעם


דוד עזרא

ארגון החזרי המס עוזר לשכירים לקבל את כספם חזרה ממס הכנסה.

רותם ליבנה רואה חשבון נותן מגוון שירותים בתחום ראיית חשבון כמו פתיחת עוסק מורשה ופטור, דו"ח אישי, דו"ח מס אמריקאי ועוד.

 
 

כולנו זוכרים את חדר הילדות שלנו, אין מישהו שיכול לשכוח דבר כזה. לחלקנו היה מדובר במיטה מאוד פשוטה עם מזרון שהחזיק לכל תקופת הילדות ואולי אף נשאר באותו מקום מאז. הארון שלנו היה משהו בסיסי ופשוט עם כמה מדפים חצי שבורים אך שום דבר מזה לא הרגיש לא בסדר. הפוך. היום אנו קוראים לזה אותנטי אבל אלה באמת היו החיים פעם. לא היינו משקיעים בחדרי ילדים כל כך.

חשוב להבין לפני עיצוב חדרי ילדים שהמצב היום הוא מאוד שונה. הורים היום משקיעים את מיטב כספם על מנת לקנות לילדים שלהם את הטוב ביותר וזה מתבטא בחדרי ילדים. קודם כל מיטת ילדים אינה מה שהייתה פעם. ישנם לא מעט עיצובים וברוב המקרים מדובר בגימור מעץ מלא או לפחות מראה שכזה. חשוב להורים שחדרי הילדים שלהם ישדרו יוקרה, גם אם המצב אינו באמת כזה.

כשאנו מעצבים חדר לילד חשוב להסתכל קצת קדימה ובכך מוכל לחסוך לא מעט כסף. במקום לעצב חדר ילדים המותאם לעין של הילד, נסו להתאים אותו כמה שנים קדימה. מיטות נוער ומיטות ילדים לא בהכרח כל כך שונות בגודל, רק בעיצוב. נסו להתאים את העיצוב הכללי שלכם גם לעין בוגרת יותר.

אם לא תחשבו קדימה, תמצאו את עצמכם עוד כמה שנים עם חדר ורוד עם לבבות וטיינאייג'רית מתבגרת שמתעניינת במוזיקה שחורה ושונאת את החדר שלה שנאת מוות. על מנת להימנע ממצבים כאלה, נסו להיות שוויץ. אל תתנו דגש חזק מדי על שום דבר - חוסר דגש היום אומר ילד מרוצה גם בתור נער.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה