שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

חזיות הנקה פמינה


טל ביטון
 
 

כל מי שחוותה הריון ולידה בוודאי שמעה את המושג הזה 'חזיות הנקה'. מדובר בחזיה שמיועדת לחודשים הראשונים שאחרי הלידה, שבהן האם הטריה נדרשת להניק את התינוק שלה. במאמר הבא ננסה להבין מהי חזית ההנקה המושלמת ונערוך היכרות עם חזיות הנקה פמינה, הנחשבות לאיכותיות ביותר בז'אנר.

האם צריך חזיית הנקה?

אמהות רבות אשר שוקלות לוותר מראש על חזיות הנקה, עושות למעשה טעות חמורה. לאחר הלידה ובייחוד בעת תקופת ההנקה, השדיים של האם הטרייה כבדים מאוד, ולכן הם זקוקים לתמיכה, אף יותר מאשר בנסיבות רגילות.

לא רק התמיכה חשובה, אלא לחזיות הנקה יש גם ערך בריאותי, מאחר והן מסייעות להזרים באופן אחיד דם וחלב לשדיים, מה שיכול בסופו של דבר גם לשפר את חוויית ההנקה עצמה. כעת כשהובהר שחזיות הנקה הן בלתי ניתנות לוויתור, הגיע הזמן להבין כיצד בוחרים בחזייה המתאימה.

שאלה של טעם

כאן הנשים המניקות נחלקות לשתי קטגוריות, כאשר כל אחת מהן היא לגיטימית ומקובלת: ישנן נשים אשר מעדיפות חזיות הנקה ללא תפרים ובלתי מורגשות כמה שיותר, בעוד שישנן כאלה שמעדיפות חזיות הנקה המעניקות תמיכה מקסימאלית. מאחר וזה סובייקטיבי ועניין של תחושה, אין כאן נכון או לא נכון, וכל אחת רשאית להתאים את מה שמרגיש לה הכי נוח.

דרך אגב, חזיות הנקה לא משמשות אך ורק לתקופה של הלידה, אלא החל מהשליש השני של ההריון. החזיה שתרכשו בשליש השני תתאים לגודל השדיים לאחר הלידה, ולכן מי שחוששת שמדובר בהוצאה שתשרת אותה במשך תקופה קצרה בלבד, יכולה להסיר דאגה מלבה- חזיות הנקה הן אפקטיביות למשך חודשים ארוכים.

חזיות הנקה פמינה - פרקטיות ומעוצבות

חזיות הנקה פמינה, מעבר לכך שהן פרקטיות, הן גם מעוצבות, מרופדות ובעלות פלסטיק בצדי הקאפים על מנת להעניק עיצוב נחוץ לחזה לאחר הלידה וההנקה. חזיות הנקה פמינה מעוצבות מתוך הידיעה שנשים אחרי לידה אמנם תפקידן להניק ולהעניק, אך עוד לפני שהן אמהות הן נשים, שרוצות חיזוקים ולהרגיש טוב עם עצמן, בייחוד בתקופה הרגישה שלאחר הלידה.

אך כמובן שהפרמטר החשוב מכל הוא הנוחות. חזיות הנקה פמינה עברו מבחן של כמה נבדקות וכל אחת ואחת מהן העידה על כך שהן נוחות, שמנגנון הסגירה שלהן הוא נוח לפתיחה ולסגירה וקל לכבס אותן, באמצעות כביסה ביד וללא שום הנחיות מיוחדות.

חזיות הנקה פמינה מגיעות במבחר מידות, כך שכל אחת, להוציא נשים עם חזה גדול באופן מיוחד, יכולות למצוא את המידה המתאימה להן מתוך המבחר הקיים. אלמנט חשוב נוסף הוא כמובן ההיבט הצרכני, ולכן אמהות טריות תשמחנה וודאי לגלות כי חזיות הנקה פמינה הן בדרך כלל אינן יקרות, ומחירן עומד בממוצע על 140-250 ש"ח, לפני ההנחות הקיימות.

חזיות הנקה פמינה ניתן להשיג במבחר רשתות משווקות, כך שלכל אם יש גישה נוחה למבחר חזיות מבלי להתאמץ ומבלי לערוך חיפושים ממושכים. H&O, דונה ויקטוריה, אפרודיטה, לבנבנים ורשתות מוכרות נוספות, כולן מחזיקות במלאי של חזיות הנקה פמינה במבחר סוגים ומידות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה