שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 
ישנן סיבות רבות לכך שמשפחות נהנות מטיפול משפחתי. אם אתם חושבים על ייעוץ משפחתי, זה כשלעצמו מסמן שאתם זקוק לו; עם זאת, אם אתם עדיין באוויר בקשר לזה, הינה כמה סיבות לכך שאתם עשויים להזדקק לייעוץ משפחתי:
המשך קריאה
יש כמה מקורות מידע שבהם הורים לתינוקות יכולים להשתמש על מנת לבחור מוצרים טובים. עבור הורים לתאומים למשל, אחת השאלות החשובות ביותר היא איזו עגלה לקנות.
המשך קריאה
כמעט כמו בכל קניה, הדבר הכי חשוב לפני קניית תיק עגלה לעגלת הפעוט היא הגדרת תקציב. כך, על דרך האלימינציה תנפי את כל התיקים שאינם בטווח המחירים שהגדרת לעצמך ותחסכי לעצמך זמן יקר של חיפושים.
המשך קריאה
החלטתם ללכת על תוכנית תמ"א 38?- החלטה נבונה! אך לפני החתימה על הסכם בדקו כי כל הסעיפים החשובים אכן מופיעים בו.
המשך קריאה
מתעניינים בגני ילדים ברחובות? צריך לדעת שברחובות יש מסגרות חינוכיות לגיל הרך מכל הסוגים. כולם משקיעים בפיתוח היכולות של הילדים ושומרים על סדר וניקיון. ישנם גנים פרטיים ועירוניים שנבדלים בעיקר בכמות הילדים בכיתה וכמות הגננות.
המשך קריאה
סוף שנה מתקרבת בצעדי ענק ויש כמה דברים שצריך לקחת לתושמת ליבנו, כמו למשל משהו שהורים וגננות בדרך כלל לא חושבים עליו עד הרגע האחרון, מתנות סוף שנה.
המשך קריאה
להפיק מסיבת רווקות זה עניין לא פשוט. זה אירוע חשוב כמעט כמו החתונה העצמה, זהו מאורע בו את יכולה להבחן על רמת המקוריות וההשקעה שלך. 
המשך קריאה
אם הילדה שלך רוצה תסרוקת מורכבת ומעניינת לאירוע כלשהו, אין ספק שהצמה היא התסרוקת הכי טובה. ניתן לבצע תסרוקות צמה מורכבות שיגרמו לילדה שלך לשמוח מהתסרוקת החדשה שלה
המשך קריאה
ים. אנחנו רוצים שהחגיגה הזאת תיזכר אצלו כיום הכי טוב בחייו. לארגן מסיבה מא' ועד ת' זו בהחלט טרחה, אבל עם תכנון מוקפד, אפשר להרים חגיגה בזמן קצר, בעלות נמוכה ובלי לבזבז על כך זמן מיותר.
המשך קריאה
בקשות מצד הורים להוצאת צו מניעה אשר ימנע מן ההורה שאינו משמורן להעתיק את מקום מגוריו ביחד עם הקטינים לאחר הגירושין הפכו לתופעה נפוצה בדיני המשפחה בישראל. הגם שמדינתנו קטנה, ניתן לראות כי בתי המשפט לענייני משפחה מתייחסים בכובד ראש לסוגיית העתקת מקום המגורים לאחר הגירושין, בשל ההשפעה הרת הגורל שעשויה להיות למעבר על הקשר בין הקטינים לבין ההורה שאינו משמורן
המשך קריאה
1-10 מתוך 48 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה