שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

מזרן לתינוק - רכישה חכמה שלו


לולה
 
 

פתאום אנחנו הורים

חשש כבד שסחבתי עמי כשחיכיתי להיות אמא נגע ישירות לאיך אוכל לשמור על האדם הקטן שמתפתח בקצב מהיר, איך אפשר למשל להיות בחוץ ולהכניסו לרכב בראש שקט?

לאחר השקעת מחשבה וקריאת רוב המידע ברשת האינטרנט גיליתי לפתע מה עליי לעשות - עליי לרכוש אביזרי תינוקות באופן חכם ומלומד. ככה אני אצליח להיות מוכנה ומזומנה להיותי אמא מגנה כפי שקיוויתי להיות.

מבצעים לתינוקות

כיום, שוק מוצרי הילודים מתהדר באינספור מותגים של משחקים ואביזרים שונים, שלרוב מנסים להתמקם כטובים ביותר בתחומם. אף על פי שמרבית המותגים מנפנפים באישור המעיד על חוזק ואיכות, אנו כהורים צריכים לזכור להתוודע אל הניואנסים מעבר למידע בחוברת.

אחת הדוגמאות הבולטות היא הפעם בה אנו מתנסים לראשונה במשהו עליו קיבלנו אינספור הילולים מצדם של הורים מרוצים. אך לדאבוננו, אנו מהר מבינים שכשם שלא תמיד כולם מחזיקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל תינוק משיג את אותה הנוחות מהמוצר שכה היללו לפנינו. ובגלל זה אני אומרת לכם, הורים סקרנים וטריים, לבדוק טוב טוב את הפרטים לפני כל רכישה עליה אתם חושבים.

אז כיצד רוכשים אביזרי תינוקות כמו שצריך?

הכלל הראשון שמוטב לדעת הוא הכלל לפיו יש לערוך הפרדה מלאה בין אותם אביזרים שאפשר לקנות במהלך הריון, לבין האביזרים אותם יש להתאים במדויק לנתוניו של הפעוט ולכן עדיף לחכות עם ההחלטה לרכוש אותם.

בין האביזרים השונים שאותם ניתן לקנות לפני הלידה ניתן להזכיר: שמיכות חמות לתינוק, בובות גדולות לתינוק, פרטי לבוש לתינוק ועוד. אבל בין כל המוצרים עמם רצוי לחכות אפשר להזכיר: מיטת מעבר וכיסא למכונית.

מדוע ראוי להמתין עם הקנייה של האביזרים האלו?

הסיבה המרכזית שבגללה אני מפצירה בכם להמתין הינה סוגיית ההתאמה המקסימלית לנתוניו של הפעוט. הרבה פעמים, אנו נבין כי על אף העובדה שמצויין על מוצר כלשהו שהוא מושלם לגילאי לידה עד 2, במציאות הוא לא באמת כל-כך מתאים. כך למשל - מדי פעם נקנה שמלה מאוד יפה בהתאם למידה הרגילה, אך אז נלמד שהיא בכלל לא מתאימה.

רוצים מידע נוסף? גלשו אל אתר האינטרנט ודעו כי ישנו מידע רב מאד שמאוד מאוד יעזור לכם, הורים טריים, לחוש מאוד בטוחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה