שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

מחיר מוצי עגלה לתינוק


mata rotze
 
 
מילוי התפקיד החשוב בחייך

חשש עיקרי שליווה אותי כשחיכיתי להיות אמא היה כיצד אצליח לגונן על הילד שבקרוב ייקרא בני, כיצד אצליח למשל לצאת החוצה ולהכניסו למכונית בראש שקט?

לאחר השקעת מחשבה וקריאה רבה באינטרנט הבנתי סוף סוף מה עליי לעשות - עליי לבצע קניית אביזרי תינוקות באופן שקול. ככה אצליח להתכונן מראש להיות אמא מגנה ואוהבת.

בבה קונפורט

נכון, שוק מוצרי הילודים מלא באינספור מותגים של אביזרים כאלה ואחרים, שבדרך כלל מעוניינים להיות הטובים ביותר בתחומם. גם אם אולי מרביתם מנפנפים באישור מיוחד אשר נועד לסמל איכות, אנו ההורים האחראים מוכרחים להכיר את הכללים מעבר למידע בחוברת ההוראות.

אחת הדוגמאות הבולטות היא הפעם הראשונה בה אנו מנסים בהתרגשות מוצר חדש עליו שמענו אינספור הילולים מפיהם של הורים מרוצים. ולדאבוננו, אנו לאט מבינים שכשם שלא תמיד כולם מחזיקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל ילד נהנה לחוות את אותה ההנאה מהמוצר אותו כה האדירו באוזנינו. ובגלל זה אני מפצירה בכם, הורים טריים וסקרנים, לבדוק טוב את הפרטים לפני ולא אחרי הרכישה אותה אתם יוזמים.

איך רוכשים מוצרי פעוטות כראוי?

הכלל ה-1 שכדאי לזכור הוא הכלל שאומר שכדאי לערוך הפרדה אבסולוטית בין אותם אביזרים שאפשר לקנות עוד תוך כדי ההריון, לבין המוצרים שאותם רצוי להתאים ישירות אל הנתונים של הפעוט ובגלל זה כדאי להמתין עם ההחלטה לקנות אותם.

בין המוצרים השונים שאותם אפשר לרכוש עוד לפני הלידה אפשר לציין: רהיטים לתינוק, עריסה, פרטי לבוש לתינוק ועוד. אך בין כל האביזרים איתם כדאי להמתין אפשר להזכיר: מזרון מעבר וכיסאות בטיחות לאוטו.

מדוע רצוי לחכות עם ההוצאה הכספית על המוצרים והאביזרים הללו?

הסיבה העיקרית שבגינה אני מבקשת מכם להמתין היא סוגיית ההתאמה האישית לכל פעוט. פעמים רבות מאוד, אנו למדים כי אף על פי שמציינים על מוצר מסוים שהוא מושלם לגילאי עד שנה, בסופו של דבר הוא לא באמת מתאים. כך לדוג' - לפעמים נרכוש שמלה יפה בהתאם למידה הרגילה, אך אז נלמד שהיא בכל זאת לא ממש מתאימה.

רוצים לקרוא עוד? קראו בהרחבה כאן ודעו כי אכן נמצא ידע לא מבוטל שבלי שום צל של ספק יעזור לכם, אמא ואבא יקרים, לחוש בטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה