שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

סייבקס - לביטחון הילד


טולי

טולי

 
 
אתם כמעט הורים? אין לכם שמץ של מושג איך להתכונן מראש? לפני הכל תנשמו עמוק ותרגעו, לא צריך להתחיל עם הדאגות. במאה ה - 21 לסדר חדר לתינוק הטרי זו לא משימה מסובכת!

כאשר בני זוג נהפכים להורים הם מיד נהייום מודעים לדאגות שכמובן שבכלל לא שמעו עליהן אי פעם. לפתע צריך להשיג רהיטים מיוחדים, אוכל שונה, לדאוג לסורגים מיוחדים ולעשות שינוי טוטלי בהתנהגות שלנו. אין ספק שחיינו טרם תקופת ההורות הם הרבה יותר קלים מאשר אלה שמגיעים לאחר הלידה. למידע נוסף בתחום, הקליקו על הקישור הבא.

ראשכם כואב בגלל הדברים הרבים שיש לקנות?

נושא הילדים מלא במושגים שכלל לא שמענו עליהם עד לשלב ההיריון. החל מהעגלות היקרות וכלה בצעצועי ההתפתחות ובכסאות האוכל שמלווים את הילד במהלך השנים הראשונות. בדיוק בגלל זה כשהילד יגיע לא יהיה מנוס אלא להביא לא מעט אביזרים לביתכם.

ניתן לומר שהגדלת המשפחה כרוכה גם בכסף, לכן ע"מ לעשות את זה בצורה חכמה, מבלי לבזבז סתם, חשוב להבין מה חובה לקנות ועל אילו מוצרי תינוקות רצוי לדלג. בחנויות בארץ ימליצו לכם לקנות כל מיני דברים; עגלות, מנשאים כיסאות בטיחות ועוד אביזרים. חלקם בהחלט חשובים, אך הרוב הם פריבלגיה ותו לא.

עוד לא בחרתם כסא בטיחות?

בדקו היטב מהם אותם המוצרים, שקלו לעומק אם אותו מוצר שווה את המחיר. כמובן שאין צורך לקנות לבית את כל הרהיטים והצעצועים, ככל הנראה חלק גדול מהפריטים תוכלו ללוות מחברים טובים עם ילדים קטנים.

בגלל שזהו ילדכם, ודאי תרצו את היהלום שבכתר, אך תזכרו שלא בכל הפעמים המותגים הגדולים הם דווקא המוצרים הכי טובים. בלא מעט מקרים תג המחיר לא מייצג את טיב המוצר, ואפשר לחפש אופציות במחיר שפוי יותר.

יש לכם עוד שאלות? הורות זהו לא עניין פשוט, ולכן מומלץ להתכונן היטב לקראת התקופה הזו. פה בבלוג אפשר לקרוא לגבי הכנה ללידה, ולדעת למה אתם הולכים. שתהיה לידה קלה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה