שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

על מושב בטיחות לתינוק


לולה
 
 

 

נעים מאוד - אמא ואבא שלך

חשש רציני ממנו סבלתי כשהתעברתי לראשונה היה איך אפשר לשמור על המתוק שצומח בקרבי, האם אצליח למשל להוציא אותו מהבית ולהיכנס עמו למכונית מבלי להשתגע מלחץ?

לאחר השקעת מחשבה רבה וקריאה רבה בפורומים רבים גיליתי לפתע מה עליי לעשות - עליי לבצע קניית מוצרים של תינוקות באופן חכם. רק כך בוודאות אצליח להיות מוכנה להפיכתי לאם אותה חלמתי להיות.

כסאות בטיחות לתינוקות

בימינו, עולם מוצרי הפעוטות מלא בהמון מותגים של מוצרים שונים ומשונים, שכל אחד ואחד מהם מנסים להתמקם כמובילים בתחומם. גם אם ייתכן שרובם הגדול מחזיקים באישור תקן המעיד על חוזק ואיכות, אנו ההורים מוכרחים ללמוד כהלכה את המוצרים מעבר למידע בחוברת.

דוגמה לא רעה הינה כאשר אנו מנסים בשמחה משהו עליו קיבלנו אינספור הילולים מהורים מרוצים. אך לצערנו, אנו נאלצים לגלות שכשם שלא כולם חולקים באותו טעם באוכל, כך לא כל תינוק תופס את אותה הנוחות מהמוצר אותו כה היללו באוזנינו. ולכן אני מדגישה בפניכם, זוגות צעירים, לשקול היטב לפני כל קנייה עליה אתם חושבים.

כיצד קונים מוצרי תינוקות כמו שצריך?

הכלל העיקרי שעליכם לזכור הינו כלל לפיו יש לעשות הפרדה ברורה לחלוטין בין אביזרים שניתן לקנות במהלך ההריון, לבין האביזרים אותם יש להתאים במדויק אל הנתונים של הפעוט ובגלל זה מומלץ לחכות עם ההחלטה לרכוש אותם.

בין האביזרים השונים שאותם עדיף לרכוש זמן מה לפני הלידה ראוי לציין: שמיכות חמות לפעוט, מזרון, שק שינה לפעוט ועוד. אבל בין כל המוצרים איתם רצוי להמתין אפשר להזכיר: כיסא בטיחות לאוטו ובוסטר.

מדוע כדאי להמתין עם הדחף לקנות את המוצרים האלה?

הסיבה העיקרית שבגללה אני מפצירה בכם לחכות היא למעשה סוגיית ההתאמה המקסימאלית לנתוניו של התינוק. פעמים לא מבוטלות, אנו נלמד כי למרות שאומרים על מוצר כלשהו שהוא מתאים לגילאי 0-2, בפועל הוא לא כ"כ יתאים. כך לדוגמה - לעתים נרכוש איזשהי שמלה מדהימה בהתאם למידה הרגילה, אך אז לצערנו נבין שהיא כלל לא מתאימה.

צריכים המלצות וטיפים? גלשו לאתר ודעו כי בהחלט קיים מידע רב מאד שבלי שום ספק יסייע לכם, אמא ואבא יקרים, לחוש בטוחים יותר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה