שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

קניית עגלה לתינוק


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
איך לקנות לתינוק

חשש עיקרי שחשתי בו כשחיכיתי להיות אמא היה כיצד אצליח להגן על האדם הקטן שעומד להפוך לילדי, האם אצליח למשל להוציא אותו לעולם ולהכניסו לאוטו בראש שקט?

לאחר שקיעה במחשבה ועיון רב באתרים שונים גיליתי פתאום מה רצוי לעשות - עליי לבצע קניית מוצרים לילד באופן שקול ומלומד. כך אוכל להכין את עצמי להיותי אמא מגנה אותה חלמתי להיות.

חנות תינוקות

בימינו, עולם מוצרי הקטנטנים מתהדר באינספור מותגים של מוצרים שונים, שרובם רוצים להיות המצויינים בתחומם. גם אם אולי רובם ככולם באים עם אישור מיוחד אשר מסמל איכות, אנו ההורים האחראים מוכרחים להתוודע אל המוצרים מעבר למידע בדף ההוראות.

דוגמא טובה הינה הפעם הראשונה בה אנו מנסים בהתלהבות משהו עליו קיבלנו חוות דעת חיוביות מבעלי ניסיון מרוצים. ולצערנו, אנו לאט מבינים שכשם שלא כולם מחזיקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל פעוט מפיק את אותה התועלת מהמוצר שכה האדירו לפנינו. ולכן אני אומרת לכם, הורים סקרנים וחדשים, לשקול טוב טוב עוד לפני הקנייה בה אתם מעוניינים.

כיצד רוכשים אביזרי תינוקות כמו שצריך?

הכלל הראשי שכדאי לדעת הוא הכלל לפיו יש לערוך הפרדה לגמרי ברורה בין אותם מוצרים שניתן לרכוש במהלך היריון, לבין האביזרים אותם יש להתאים במדויק לנתוניו של הקטנטון ובגלל זה מומלץ לחכות עם הקנייה שלהם.

בין אביזרים אותם ניתן לקנות טרם הלידה ניתן להזכיר: רהיטי תינוקות, מיטה לתינוק, בגדים לפעוט ועוד. אבל בין האביזרים איתם כדאי לחכות אפשר להזכיר: מיטת מעבר וגם כיסא למכונית.

מדוע ראוי לחכות עם הדחף לקנות את המוצרים האלה?

הסיבה העיקרית שבגינה אני מפצירה בכם לחכות הינה סיבת ההתאמה האישית לכל תינוק. פעמים רבות, אנו נלמד כי למרות העובדה שמצוין על מוצר מסויים שהוא מעולה לגיל לידה ועד לגיל שנתיים, בפועל הוא לא כל כך מתאים. כך למשל - מדי פעם נקנה שמלה מאוד יפה לפי המידה הרגילה, אך אז נבין שהיא בכל זאת לא ממש מתאימה.

צריכים עזרה? לחצו על הקישור ודעו כי אכן קיים מידע לא מבוטל שבהחלט מאוד יעזור לכם, הורים טריים, להרגיש נינוחים ורגועים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה