שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2444
מאמרים: 7473
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 
אחת התופעות הנפוצות ביותר בעולם אצל ילדים ותינוקות היא הנושא של עצירות. מערכת העיכול הרגישה של תינוקות מועדת להשפעה בקלות מכל גורם חיצוני וקשה להם להתמודד עם שינויים הקשורים למזון. על טיפול טיבעי בעצירות תינוקות.
המשך קריאה
החלטתם ללכת על תוכנית תמ"א 38?- החלטה נבונה! אך לפני החתימה על הסכם בדקו כי כל הסעיפים החשובים אכן מופיעים בו.
המשך קריאה
ישנן סיבות רבות לכך שמשפחות נהנות מטיפול משפחתי. אם אתם חושבים על ייעוץ משפחתי, זה כשלעצמו מסמן שאתם זקוק לו; עם זאת, אם אתם עדיין באוויר בקשר לזה, הינה כמה סיבות לכך שאתם עשויים להזדקק לייעוץ משפחתי:
המשך קריאה
יש כמה מקורות מידע שבהם הורים לתינוקות יכולים להשתמש על מנת לבחור מוצרים טובים. עבור הורים לתאומים למשל, אחת השאלות החשובות ביותר היא איזו עגלה לקנות.
המשך קריאה
כמעט כמו בכל קניה, הדבר הכי חשוב לפני קניית תיק עגלה לעגלת הפעוט היא הגדרת תקציב. כך, על דרך האלימינציה תנפי את כל התיקים שאינם בטווח המחירים שהגדרת לעצמך ותחסכי לעצמך זמן יקר של חיפושים.
המשך קריאה
מתעניינים בגני ילדים ברחובות? צריך לדעת שברחובות יש מסגרות חינוכיות לגיל הרך מכל הסוגים. כולם משקיעים בפיתוח היכולות של הילדים ושומרים על סדר וניקיון. ישנם גנים פרטיים ועירוניים שנבדלים בעיקר בכמות הילדים בכיתה וכמות הגננות.
המשך קריאה
סוף שנה מתקרבת בצעדי ענק ויש כמה דברים שצריך לקחת לתושמת ליבנו, כמו למשל משהו שהורים וגננות בדרך כלל לא חושבים עליו עד הרגע האחרון, מתנות סוף שנה.
המשך קריאה
להפיק מסיבת רווקות זה עניין לא פשוט. זה אירוע חשוב כמעט כמו החתונה העצמה, זהו מאורע בו את יכולה להבחן על רמת המקוריות וההשקעה שלך. 
המשך קריאה
אם הילדה שלך רוצה תסרוקת מורכבת ומעניינת לאירוע כלשהו, אין ספק שהצמה היא התסרוקת הכי טובה. ניתן לבצע תסרוקות צמה מורכבות שיגרמו לילדה שלך לשמוח מהתסרוקת החדשה שלה
המשך קריאה
ים. אנחנו רוצים שהחגיגה הזאת תיזכר אצלו כיום הכי טוב בחייו. לארגן מסיבה מא' ועד ת' זו בהחלט טרחה, אבל עם תכנון מוקפד, אפשר להרים חגיגה בזמן קצר, בעלות נמוכה ובלי לבזבז על כך זמן מיותר.
המשך קריאה
1-10 מתוך 49 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה