שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

רכישת אוניברסיטה לתינוק


emma lion

הבלוג של אמה

 
 

 

חלום בלאות גדול ממנו סבלתי כשחיכיתי להיות אמא נגע לדרכים בהן אוכל למגן בכל עת את הילד שמתפתח בקצב מהיר, כיצד אוכל לדוגמא להיות בחוץ ולהכניסו לרכב ללא התקף לב?

לאחר השקעת מחשבה וחפירה עמוקה בפורומים שונים הבנתי פתאום מה כדאי לעשות - כדאי לקנות אביזרים של פעוטות באופן מלומד. ככה אצליח להכין עצמי להפיכתי לאמא כמו שפינטזתי.

אוניברסיטה לתינוק

כיום, עולם מותגי הפעוטות שופע באינספור מוצרים משונים שלרוב מתיימרים להתמקם כטובים ביותר בין מתחריהם. אע''פ שמרביתם נהנים מאישור אשר מסמל איכותו, אנו בעלי הילדים, אמורים להתוודע אל השימוש נוסף על ההסברים היבשים בהוראות.

דוגמה טובה היא כאשר ניסינו בפעם הראשונה משהו שנאמרו עליו מלא דעות חיוביות מאבות שהתנסו בו. מה שכן, למורת רוחנו, אנו מבינים שבדומה שלא בהכרח יש לכולנו אותה התפיסה אודות עיצוב הבית, כך גם לא 100% מהזאטוטים מחזיקים נוחות מהמצרך אותו המליצו בחנות. ומפאת זאת אני מפצירה בכם, הורים טריים, לברר הכל בבית ולא בחנות.

לקנות מוצרי תינוקות

הכלל העיקרי שראוי לדעת הוא הכלל לפיו כדאי לעשות הפרדה מלאה בין אותם הדברים שמומלץ להשיג או לקנות, תוך כדי הריונכן אל מול דברים, שמומלץ שהיו מתאימים למימדים של הפעוט, ובעקבות זה עדיף להמתין קצת עם הרכישה שלהם.

בין מוצרים אותם אפשר לקנות עוד לפני היוולדו של הנסיך אפשר למנות: מנשאי גב, לול, גלי נשימה ועוד. אך בין המוצרים עמם כדאי לחכות ניתן לציין בייחוד - מיטות מעבר.

מאילו סיבות הכרחי לחכות עם הקנייה של הדברים הללו?

הגורם הראשי שבגללו אני ממליצה להמתין הוא העניין של המודיפיקציה של ההתינוק, פעמים רבות, אנו למדים כי למרות שרשום על אביזר מסויים שהוא נועד לילדים עד שנתיים, אבל כנראה במבחן המציאות הוא ממש לא בגודל שציפינו. ככה לדוגמה - לעיתים נבצע קניית חולצה על פי למידה הידועה, ולצערנו נפנים שהיא למעשה מחמיאה ומתאימה.

רוצים מאוד לדעת אינפורמציה מורחבת? עברו לקרוא ב-טרמפולינה פישר פרייס וכדאי להפנים שקימים עוד אנפורמציה וחומר נרחבים שיתרמו לאוכלוסייה של אבות ואמהות, להיות יותר חסרי דאגות. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה