שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

רכישת בוסטר לרכב


לולה
 
 

 

נעים מאוד - אמא ואבא שלך

חשש רציני שהעיב עליי כשחיכיתי להיות אמא היה כיצד אצליח לגונן על התינוק שמתפתח בקצב מהיר, כיצד אצליח למשל להוציא אותו לעולם ולקחת אותו לנסיעה מבלי לחשוש?

אחרי מחשבות רבות וצבירת המון ידע מאתרים שונים גיליתי לפתע איך לפעול - כדאי לקנות אביזרים המיועדים לפעוט באופן שקול ומלומד. ככה ודאי אצליח להתכונן מראש להיות אמא לביאה אותה חלמתי להיות.

כסא בטיחות לרכב

נכון, שוק מוצרי הפעוטות עמוס באינספור מותגים של אביזרים שונים ומשונים, שללא צל של ספק מנסים להיות הטובים ביותר בין מתחריהם. על אף שמרביתם הבולט מגיעים עם תו תקן המעיד על איכות, אנו כהורים מוכרחים ללמוד כהלכה את הנהלים מעבר למידע בחוברת ההוראות.

דוגמא טובה היא הפעם בה אנו צוהלים לנסות מוצר טרי עליו שמענו אינספור הילולים מהורים ותיקים. ולדאבוננו, אנו מגלים שכשם שלא כולם חולקים באותו טעם אופנתי, כך לא כל זאטוט מחזיק באותה ההנאה מהמוצר שכה האדירו באוזנינו. ובגלל זה אני חוזרת ואומרת לכם, הורים סקרנים וחדשים, לשקול טוב טוב לפני הקנייה עליה אתם חושבים.

איך קונים אביזרי תינוקות כראוי?

הכלל הראשון שעליכם לזכור הינו הכלל לפיו יש לערוך הפרדה מושלמת בין אותם מוצרים שאפשר לרכוש עוד במהלך ההיריון, לבין האביזרים שאותם כדאי להתאים ישירות לנתוניו של הפעוט ולכן מומלץ להמתין מעט עם ההחלטה להשקיע בהם.

בין אביזרים אותם עדיף לרכוש עוד לפני הלידה ניתן למנות: אביזרי משחק לתינוקות, מזרן לתינוק, בגדים לפעוטות ועוד. אבל בין כל המוצרים עמם כדאי לחכות ניתן להזכיר: מיטת מעבר וגם כיסא למכונית.

מדוע רצוי לחכות עם ההוצאה הכלכלית על המוצרים הללו?

הסיבה הראשית שבגללה אני מפצירה בכם לחכות היא למעשה סוגיית ההתאמה האישית. המון פעמים, אנו לומדים כי אף על פי שמצויין על אביזר מסוים שהוא מתאים לגיל לידה ועד לגיל שנתיים, במציאות הוא אינו באמת כל-כך מתאים. ככה לדוג' - לעתים נקנה חצאית בהתאם למידה הידועה, אך אז נבין שהיא כלל לא מתאימה.

רוצים לקרוא בהרחבה? לחצו כאן לפרטים נוספים ודעו כי בהחלט קיים מידע לא מבוטל שבהחלט יעזור לכם, אמא ואבא יקרים, לחוש מאוד בטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה