שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 
ים. אנחנו רוצים שהחגיגה הזאת תיזכר אצלו כיום הכי טוב בחייו. לארגן מסיבה מא' ועד ת' זו בהחלט טרחה, אבל עם תכנון מוקפד, אפשר להרים חגיגה בזמן קצר, בעלות נמוכה ובלי לבזבז על כך זמן מיותר.
המשך קריאה
בקשות מצד הורים להוצאת צו מניעה אשר ימנע מן ההורה שאינו משמורן להעתיק את מקום מגוריו ביחד עם הקטינים לאחר הגירושין הפכו לתופעה נפוצה בדיני המשפחה בישראל. הגם שמדינתנו קטנה, ניתן לראות כי בתי המשפט לענייני משפחה מתייחסים בכובד ראש לסוגיית העתקת מקום המגורים לאחר הגירושין, בשל ההשפעה הרת הגורל שעשויה להיות למעבר על הקשר בין הקטינים לבין ההורה שאינו משמורן
המשך קריאה
כשאנו חושבים היום על עיצוב חדרי ילדים ומה לקנות לקטנים שלנו, חשוב להבין שהכללים השתנו לא מעט מאז היותנו בגילם. כל הפרטים.
המשך קריאה
כל מערכת יחסים שיא בין גבר לאישה צריך לתחזק. לא תמיד הכל יכול היות מובן מאליו וכל צד נדרש לבצע מוות עבור הצד השני. כמובן שלא מדובר על הסכם בין שני הצדדים, אלא מדובר על אורח חיים בריא בין שני אנשים שהתחייבו האחד לשנייה ואוהבים עד מאוד. אחת המחוות היפות ביותר שאתה יכול לעשות עבור זוגתך היא להביא לה פרחים והיום בכל חנות פרחים באשדוד תוכל למצוא סוגים רבים, צבעים מרהיבים וסידורים מרשימים עבורה. השאלה היא מתי להביא לה פרחים? התשובה הברורה לשאלה זו היא כל הזמן ותמיד תמצא סיבה טובה להביא לה זר מיוחד.
המשך קריאה
כידוע, אימהות מעוררת מהפכה גדולה בחיי אישה. ומה משתנה באישה בדיוק? על מה בדיוק עליה לוותר? מהו המתרחש מחדש באישה כאשר היא נעשית אימא, לקראת מה עליה להתכונן?
המשך קריאה
בלונים הינם חלק בלתי נפרד מכל חגיגה יום הולדת לילדים או מבוגרים תמיד היו בליווי בלונים, במיוחד במסיבות הפתעה, כשאר אנו רוצים באמת לעשות את ההפתעה שאדם החוגג נכנס לדירה, אי אפשר להתעלם מבלונים.
המשך קריאה
יום הולדת הוא יום מאוד יוחד בחיי כל ילד אבל גם ההורים מתרגשים לקראת היום הולדת של הילדים שלהם, מצד שני הם יושבים ימים שלמים בניסיון לחשוב איזה משחקים לארגן להם?
המשך קריאה
באאמר זה נסקור שתי תופעות שעשויות לפקוד ילדים בשנתם: ביעותים וסיוטים. נראה מה ההבדלים בין התופעות ומה הדרך הטובה ביותר להתמודד איתן.  
המשך קריאה
בניגוד לחדר שינה של מבוגרים, חדר שינה לילדים הוא משהו אחר לגמרי. חדר שינה לילדים הוא בעל משמעות רבה יותר ולו בשל העובדה שהוא משמש את הילדים להרבה מאוד פעילויות במהלך היום. אם כל זה לא מספיק, הרי שחדר ילדים הוא לא סתם חדר דינאמי ואקטיבי.
המשך קריאה
במאמר הבא נסביר להורים המודאגים איך חוסמים אתרים אסורים לילדנו נראה את האפשרויות שיש ונסביר מהיא הדרך הכי יעילה וטובה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 50 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה