שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 
קורס הכנה ללידה מתאים לכל אחת וגם למי שכבר ילדה בעבר? האם ניתן באמת להכין את הגוף ואת הנפש לחוויה שתהיה עוצמתית? כיצד בוחרים את קורס ההכנה ללידה המתאים? גם מי שילדה בעבר ואפילו כמה פעמים יכולה להיתרם רבות מהשתתפות בקורס הכנה ללידה ומדוע? כי לידות הן לא אינדיקציה להצלחת הליך מבחינה גופנית ונפשית ולעיתים קרובות לידות אפילו מהוות מקור לטראומות ופחדים. גם אם לא מדובר על לידה ראשונה, הקורס מסייע לגבש תוכנית ללידה, הוא מספק מידע רב ובחירות מושכלות ומודעות שמסייעות לצלוח את הלידה יותר בקלות.
המשך קריאה
צילומי ההיריון צברו תאוצה, כאשר יותר ויותר נשים רוצות להנציח את התקופה ולערוך סט צילומים אינטימי, שכל כולו סובב סביב התהליך המתרחש, צילום הריון מקצועי הוא צילום הריון  מקצועי שלא כתמונות המצולמות באופן חובבני עצמאי, מביאות מבט חיצוני והאמנותי של הצילום המקצועי מעניקים דגש ופן אומנותי שמעבר להתרגשות הרגעית ומתעד את הרגע החשוב בחייה של אישה ממבט אומנותי ומגוון.
המשך קריאה
  במזל טוב נולדו לך תאומים. עם השמחה והברכה בצמד העוללים החדשים שהתווסף למשפחה מתחילים גם החששות. לחששות הפסיכולוגיים לגידול תאומים מצטרפת גם הדאגה הכלכלית
המשך קריאה
מהם צילומי הריון? מהם הם כוללים? מהם צילומי משפחה?
המשך קריאה
האם אתם כבר יודעים לאן אתם הולכים לשלוח את המתנה?
המשך קריאה
אוקי, הגעת מרצונך או שלא מרצונך לניתוח קיסרי. מה קורה אחריו? הכל על היציאה מהניתוח, ההתאוששות, וההתמודדות הרגשית מייד לאחר הלידה הקיסרית.
המשך קריאה
אין אירועים שיכולים להיות מרגשים כמו לידה, ולכן ברור מדוע כל אחד מאיתנו שלחברה הכי טובה שלו נולד ילד, מחפש תמיד מתנה ליולדת.
המשך קריאה
יום נישואין, הוא ללא ספק יום משמעותי בחיי הזוג החוגג אותו, הוא מסמל את מיסוד אהבתם והפיכה לרשמית, את הקמת התא המשפחתי, את היום החשוב ביותר בחייהם של הזוג. כל זוג אוהב לחגוג ולהפתיע אחד את השני ביום הנישואים, במאמר זה, נסקור סוגי מתנות רלוונטיות ליום הנישואין.
המשך קריאה
מעבר למשחקים פשוטים שאנו יוזמים עם הרך הנולד, אנו גם רוצים להעשיר את העולם שלו בצורה מלאת חן, צבע, חוכמה וייחוד. את זה אנו יכולים לעשות באמצעות אוניברסיטות לתינוקות.
המשך קריאה
מזכרות לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים כגון חתונות, ובשנים האחרונות גם אירועים קטנים יותר כמו בר מצווה, ברית וחינה. המתנות האישיות לאורחים לא רק מבטאות תשומת לב אישית והכרת תודה לאורחים שטרחו ובאו אלא גם מוסיפות לעיצוב האירוע כאשר הן מונחות על שולחנות הסועדים או בכניסה למקום האירוע ומשתלבות בעיצוב הכללי.
המשך קריאה
1-10 מתוך 28 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה