שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

כיצד לבחור עגלת תינוק?


אבי ביטון
 
 

 

אחת הדילמות הגדולות ביותר אשר מעסיקות הורים חדשים וגם הורים שכבר חוו לידה בעבר, זוהי השאלה באיזו עגלה לבחור? אם נהיה כנים, לא פשוט לבחור עגלת תינוק מבין המבחר העצום של עגלות שמיועדות לתינוקות וילדים שניתן למצוא כיום בשוק.

 

על מנת להצליח לבחור את העגלה הטובה ביותר מבין המבחר הרב של עגלות לתינוקות וילדים, חובה לבוא מוכנים לקראת מסע הקניות. בין השאלות שיעזרו לכם בעת רכישת העגלה הם: באיזו סביבה אנו גרים, באיזו תדירות אנו מתכוונים לצאת עם התינוק בעגלה ושאלות נוספות חשובות.

 

עגלות –לבחור את העגלה הטובה ביותר.

 

כאמור, כיום אפשר ללכת לאיבוד בקלות מבין מבחר עגלות ובעצם ולרכוש עגלה שאיננו צריכים. על מנת להצליח לרכוש את העגלה הטובה והמתאימה ביותר, כל שעלינו לעשות זה לשאול את השאלות הנכונות.

 

·         האם אתם טיפוסים של טיולי שטח וטיולי טבע? במידה וכן אתם צריכים לקחת בחשבון שהינכם מוכרחים להסתכל על עגלות חזקות יותר שיעמדו בטיולים הללו.

·         באיזו סביבה אתם מתגוררים? אם מדובר על סביבה עירונית עם כבישים נוחים הרי שאין בעיה אך אם אתם מתגוררים באזור כרפי או לחילופין באזור בו ישנן מהמרות רבות בדרך הרי שגם כאן מומלץ שתרכשו עגלה יותר חזקה.

·         האם לעגלה בה אתם מתעניינים יש תו תקן? בכל עגלה באשר היא שמיועדת לשימוש לתינוקות ולילדים מוכרח להיות תו תקן ישראלי/אמריקאי/אירופאי. עגלה ללא תו תקן היא איננה בטיחותית לשימוש.

·         האם חשוב לכם לרכוש עגלה מחברה מוכרת? במידה וכן רצוי שתבררו האם לחברה זו יש שירות של תיקונים. רבים מכירים את האמרה המפורסמת של מי שקונה בזול ישלם אחר כך ביוקר, כך שתמיד מומלץ לשלם מעט יותר ולצאת עם עגלה איכותית וטובה.

·         נוחות קיפול – נוחות של קיפול הוא הדבר סובייקטיבי לחלוטין. צורות הקיפול המפורסמות הן: קיפול לשניים או קיפול בצורת ספר. צורות אלו אינן יצליחו להיכנס לתא מטען של רכב קטן או בינוני.

·         כמה ידיות? רבים טוענים שעגלה עם שתי ידיות קשה מאוד בניווט. חשוב להבין שלעגלות עם 2ידיות יש יתרון גדול – הקיפול של העגלה קטן יותר (בצורת מטרייה). כמו כן, עגלה עם שתי ידיות מאפשרת מקום גדול יותר לאחסון.

·         סקר שוק – חשוב לבדוק מחירים לפני שרוכשים עגלה וזה בכדי שלא תקנו עגלה שמחירה יקר מדי לעומת עגלות טובות אחרות שאותן ניתן למצוא במחירים שיותר מתאימים לכל כיס.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה